AnimeOverdose Forum

Full Version: [Proleće 2020] Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen #2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: 106659.jpg]
Tip: TV
Br. epizoda: Nepoznato
Žanr: Komedija, psihološki, romansa, školski, seinen
Studio: A-1 Pictures 
Godina: 11.014.2020.
Fansub grupa: HorribleSubs
Opis: 

Druga sezona anime serije Kaguya-sama wa Kokurasetai?: Tensai-tachi no Renai Zunousen.
Grupa otvorena.
Ovo čudo može u pauzirane projekte, nastaviću sa prevodom jednog dana, ukoliko niko ne preuzme projekat...
Eto došao je taj dan, s tim da nisam sam sebe rešio ove bede nego Ich1ya bio vredan, preveo i poslao preostale epizode ovog remek dela. Može u završene.
Koliko si mu platio da završi?
Isto koliko je platio meni da završim How Heavy Are Dumbells You Lift, tačnije ništa xd
Filipe, ne smeš biti materijalista, moraš sagledati širu sliku. U svetu još uvek ima dobrih ljudi koji će ti nesebično ponuditi svoju pomoć. U ovom slučaju kolega Ich1ya i kolega Alfa su jedni od njih.
Meni je i Icije i Alfe zao, tesko mi pada sto su tako muceni. U grob ces ih oterati... A nista nisu skrivili...
Ma kakvi, nedaju se oni tako lako. Ovo ih je samo učinilo snažnijim, sada su next level XD.
Ja se ne žalim, moj anime je prilično solidan. Jeste da je zajeban nekad ali se ne bunim xd