AnimeOverdose Forum

Full Version: Mo Dao Zu Shi II [Grandmaster of Demonic cultivation]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: Grandmaster-of-Demonic-Cultivation.jpg?w=428&ssl=1]

Tip serije: ONA
Broj epizoda: 8
Žanr: Akcija, avantura, misterija, komedija, tragedija, istorijski, natprirodno, wuxia, zombiji
Studio:  G.CMay Animation & Film
Godina: avgust 2019
Grupa: Guodongsubs (najverovatnije, ako se promeni videcemo)
Prevod: Yuukine za BG-Anime, pregled Yuspawn
Izvor materijala: knjige

Opis:

Druga sezona. 

Napomene itd:

Kako bude izlazilo tako cu da prevodim, prema izvorima negde pocetkom jula Big Grin
Prema trejlerima pokrice bas doooooooooooooooooosta stvari iz knjige mwhahahahahah.

evo za sve koji se ne snalaze sa imenima i ko je ko vise posto ih ima mali milion lol

spojleri za prvu sezonu!!!!!!!!!!!!!!

[Image: b5i2Hb3.jpg][Image: vzFCcgf.jpg]

[Image: OIGG3j8.jpg]
Otvorena grupa za prevode pod imenom "Mo Dao Zu Shi (2019)" kao na AniDB
Moram da seruckam, sve ovo sto pise "xxx xxx klan", bi trebalo da pise "klan xxx xxx" Smile
Redosled pisanja na engleskom nije isti kao kod nas Wink
ma samo opusteno peglo. inace naravno da znam za to, ali:
Kod njih na kineskom je izgovor kada pricaju (mesto/sediste klana/grad klana) (ime klana) klan, i lepse mi zvuci Yunmeng Jiang klan, nego Jiang klan iz Yunmenga, Gusu Lan klan/Lan klan iz Gusua, itd itd...
Ostavila sam tako zato sto nije zapravo po tome kako su na engleski preveli, vec onako kako i oni kazu originalno.
Trudila sam se da sto vise ostavim u duhu njihovog jezika tokom cele prve sezone sa sve objasnjenjima od kojih sam neka i dodatno ubacila zbog toga sto znam sve sto ce se desiti i zato sto sam se nacitala kineskih xianxia i wuxia dovoljno XD.
Poslala sam sve prevode, može u gotovo Big Grin
Videcu kasnije da odobrim pa cu obaviti i tu formalnost Wink
peglo nisi oznacio da je gotovo u prevodima Big Grin
A da, to obicno maestralno zaboravim Smile
Sredjeno Wink
Hvala ti Big Grin