AnimeOverdose Forum

Full Version: Cao ljudi! xD
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Zdravo, Ja sam Uros. Imam 17 godina. Uglavnom zelim da vam se predstavim i da nekako probam da ozivim ovaj forum,nije bas aktivan u poslednje vreme. Pratim vas od 2013. ili 14. ne znam tacno. Tad sam imao profil sa kojeg sam uglvn pitao  "KAD CE PREVODI?" haha i svi su me napusavali,mada bio sam klinac sta ces.. Obozavam anime,mangu ne toliko ali procita se koja.. Drago mi je da ovaj sajt postoji jer je stvarno uzivanje pricati s nekim o anime delima i citati postove i naravno gledati sa vasim prevodima. Samo napred momci i devojke. XD
a-ha, znaci stalker Smile
Dobro dosao, i srecno sa ozivljavanjem XD
Hahahaha naravno. Voleo bi takodje da pocnem da prevodim pa ako bi me uputio na koji thread da postavim pitanja o tome i da se posavetuje sa starijima hehe. Big Grin
Pozdrav.

Ako ne znaš kako da prevedeš nešto, možeš da postaviš pitanja ovde.

Ovde možeš naći gomilu tutorijala za sređivanje prevoda, korišćenje različitih programa itd. koje možeš da prostudiraš pre nego što uđeš u ove vode.
Hvala Kiba. Pogledacu uskoro koliko mogu,pa pocinjem. Smile
Dobrodosao.
Procitaj pravila ako jos nisi.
Uzivaj
Pozdrav
Dobro došao Big Grin
Da kojim slučajem nisi Elerana cimao kada će novi prevodi za One Piece?

Inače, zabranjeno je imati više profila na forumu.
Ide ban! XD
I to crven. XD
@Happy Nisam Elerana, ja mislim da sam Rapha za Fairy Tail, ali nisam siguran. Big Grin
Uglavnom hvala svima na dobrodoslici XD
Dobrodosao.
Ako nisi vec, baci pogled na pravila foruma:
http://www.anime-overdose.com/forum/show...hp?tid=673
Pages: 1 2