AnimeOverdose Forum

Full Version: DARLING in the FRANXX - Preuzeo FilipA99
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: DTbwvUzU8AERYwW.jpg]

Naziv (JP)ダーリン・イン・ザ・フランキス
Naziv (ENG): DARLING in the FRANXX  
Alternativni naziv: Duša u Franxxu
Izvorni materijal: Original
Broj epizoda: 24
Godina izlaska: 2018
Studio: A-1 Pictures X Trigger
Žanr: Mecha, Naučna fantastika, Akcija

Za više informacija možete posetiti MAL link:
DARLING in the FRANXX

Trailer CM4 30S:





Uvod i opis:
U veoma dalekoj budućnosti zemlja je dizortirana.
Kako bi se čovečanstvo spasilo, sakrilo se unutar pomerajućeg grada Plantationa ("Plantaže"). 
Deca koja žive unutar, Mistilteina poznatog kao "kavez ptica" ne znaju ništa o spoljašnjem svetu kao i slobodi velikog i beskrajnog plavog neba.
Upravjajući robotima po imenu Franxx, deca pronalaze svoje postojanje i bore se protiv mističnih i ogromnih oblika života pod imenom Kjourjou.
Za decu, upravljanje Franxxom dokazuje njihovo postojanje.
 
Dečak po imenu Hiro, Redni broj: 016, je veoma neobičan. Nakon više neuspeha dovodi svoje postojanje u pitanje.
Ne upravljnje Franxxom je isto što i nepostojanje. Jednoga dana, tajanstvena devojka po imenu "02" se pojavljuje pred njiim, imajući na svojoj glavi 2 roga.
Javi kad budes imas epizodu dve za ubacivanje da ubacimo naslov na listu, bilo postom ovde ili preko PMa.

A onako usput, ne bih da cepidlacim ili ispadam babaroga, ali ne bih rekao da postoji rec "dizortirana", ne mogu bas sve engleske reci da se napisu na taj fazon i da budu razumljive Smile
A pa da, kolega posl'o v1 i v2 opisa a ja kopirao v1, ma neko je kriv sigurno Whistling , nema veze, samo dizortirana zamenimo sa razorena, uništena i to je to. Uglavnom javiću ti kad budemo preveli 2-3(što već jesmo) epizode, vrv ćemo ići pararelno sa japanskim izlaženjem. Tako da ono nemoj otvarati temu, kad uradimo poslaću ti PM, a taman i v2 opisa da ti dodelim.

Što se mene tiče sve kritike uvažujemo, bolje je kada više ljudi pregleda nešto što je rađeno ono onda ima bolji kvalitet, hvala u svakom slučaju, tako da onda praktično i nisi babaroga. Thumbs up!
znam ja da nisam, ali isto tako znam da nisu svi spremni da prihvate kritiku, narocito kad se ne znamo od ranije pa se kao malo ogradim Anime