AnimeOverdose Forum

Full Version: Zdravo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pozdrav. Slucajno sam nasao ovaj forum i sa iznenadjenjem sam video da ima neka kolicina ljudi koja pevodi anime. Zelim da se pridruzim toj grupi ljudi. 

Ja sam Lazar iz Cacka, u junu punim 21 godinu.
Pozdrav, baš me čudi da ljudi slučajno nalaze ovaj sajt, ne znam koliko ima uopšte sajtova koji prevode anime pa da je ovaj kao igla u plastu sena.

Inače, koji žanr najviše voliš da gledaš?
Shonen, Supernatural, Psiholoski, Misterija

Omiljeni su mi Death Parade, Mirai Nikki, Busou Renkin, Claymore, Nobunaga Concerto
Lepo, čudi me da ti Death Note nije omiljeni. Big Grin
Jer se uklapa u sve te žanrove.
Jao dobro me podseti. Skroz sam zaboravio na Death Note dok sam nabrajao. Death Note je legenda sama za sebe.

E zeleo bi da prevodim ima li neki projekat koi je neko ostavio na polovini koi bi mogao da dovrsim?
E, nemoj tako, tako sam i ja razmišljao da dovršavam nešto što je neko započeo. Uzmi nešto što ćeš uživati dok prevodiš. Mora da ima nešto što si gledao da nema prevod a da ti se sviđa. Osim, naravno ako je neko započeo neki tvoj omiljeni onda nastavi.. Big Grin Tako i ja nastavljam Kaiji koji mi je omiljeni. Nemam puno vremena stvarno ali ne odustajem.. Big Grin
A ako prevodiš nešto što ti se ne sviđa možeš lako odustati. I onda neko tebe nastavlja. Big Grin
Hvala za savet uzimam ga za ozbiljno. Pogledao sam listu prevedenih i listu odgledanih animea i izabrao sam Persona 4.
Dobro došao na forum Susano.
Jesi li gledao Fate? Big Grin

Inače, koju personu prevodiš? Persona 4 the Animation ili Persona 4 Golden the Animation?
(2017-05-17, 18:25)Dodo Wrote: [ -> ]Dobro došao na forum Susano.
Jesi li gledao Fate? Big Grin

Inače, koju personu prevodiš? Persona 4 the Animation ili Persona 4 Golden the Animation?

Hvala.
Nisam gledao Fate.
Odlucio sam se za Persona 4 the Animation, za ovu drugu nisam cuo, koja je razlika?
Persona 4 Golden je anime koji adaptira remake Persone 4 sa novim opcijama i novim događajima. Naravno, preskace dosta djelova iz originalne igrice i animea, ali nekad nadodaje stvari koje nisu prikazane u originalnom animeu.
Inace, sretno Big Grin
Pages: 1 2