AnimeOverdose Forum

Full Version: Shingeki no Kyojin Season 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
[Image: 80720l.jpg]

Tip: TV
Status: Aktivna
Žanr: Akcija, Drama, Fantazija
Broj epizoda: 12
Fansub grupa: HorribleSubs

Druga sezona popularne anime serije Attack on Titan.

-Imam nekako motivaciju ovo da prevodim, već večeras šaljem prevod i stream. Čim mi otvorite temu. Smile
-Znam da krša ljudi ovo prevodi, ali toliko dugo sam čekao ovaj nastavak da jednostavno moram ja da ga prevedem.
Već večeras? Svaka čast, jedva čekam! Big Grin
Poslaću stream oko 12, mada neće moderator to stići danas da uključi pa ću staviti ovde link od tog streama da ne mora da se čeka. Oko 12.
Evo i stream-a:
https://openload.co/f/SRoQiipyTIY
Izvinite zbog duplog posta ali šta da se radi.
Eto preko 70 pregleda za manje od 12 sati XD
Uspeo sam u životu. Smile
Da, ispao sam mentol hteo sam da kliknem gledaj i sklizne mi miš i označim svoj prevod 3/10
(2017-04-02, 11:37)Yuspawn Wrote: [ -> ]Eto preko 70 pregleda za manje od 12 sati XD

još ako sajt ima reklame i plaća po pregledu gde ćeš lepše (za nešto što treba da bude besplatno)
(2017-04-02, 14:03)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]još ako sajt ima reklame i plaća po pregledu gde ćeš lepše (za nešto što treba da bude besplatno)

Jedan moj primer: bio sam stavio reklame u ovu jednu blentavu android aplikaciju sto sam napravio (Copetovi citati), i sve ukupno sam imao do danas 11000 pregleda reklama, za sta sam zaradio sto dinara. Ako je i on zaradio po nekoj slicnoj skali, to znaci da je dobar nekih 60 para XD
@Knez Milos E, hvala ti što si odmah postavio stream i prevod. Ako si ti postavljao, a verujem da si ti pošto si bio jedini aktivan. Da te nije bilo ne bih imao tih 60 para. Big Grin Sad sam možda stigao već do dinara.
^Jesam prevod, al' nisam stream posto njih ja ne cackam, tako da mora da je bio timski rad tipa sa Peglom ili nekim XD
Pages: 1 2 3 4