AnimeOverdose Forum

Full Version: Nisam sujeveran...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ali...


Malo je falilo da ne budemo online za (tzv. baksuzni) 13. rodjendan, e to bi me vala bas ubilo u pojam Smile

Elem, kad god se ubuduce setite dana Sv. Patrika, setite se i nas, posto je to datum koji se konta kao rodjendan sajta, a ovaj bogami nikad necu zaboraviti, u to sam vise nego siguran, da sam odlepio - jesam, nije da nisam, ali tu smo i nastavljamo dalje i opet se zahvaljujemo svima vama sto nam saljete titlove, i sto nas posecujete u potrazi za titlovima i epizodama za gledanje Wink

Uzdravlje i zivi bili bar jos 2 godine Big Grin

[Image: hb_baloons.jpg]
E pa neka je srećan rođusdan, šta reći osim da mi je ovo mesto jako drago iz mnoštva misterioznih razloga i nadam se da će samo nastaviti u dobrom smeru u kom ide (osim povremenih blackoutova lol) i da ćemo i mi biti živi i zdravi da proslavimo i 31 rođusdan, jelte. Anime
Svaka čast za sajt i grupi koja ga je osnovala. Drago mi je što sam naleteo na ovaj sajt i učlanio se, pre svega sam dobio inspiraciju da postanem prevodilac i da steknem neka iskustva u prevođenju, a i ljudi su ovde veoma ljubazni i pomažu oko nedoumica sa prevođenjem.
Srećan rodjendan!
Ako je 13. rođendan i petak je znači da je petak 13. na neki način. Undecided

</shitpost>

Happy Birthday!  Anime
Sretan rođendan!
Srecan rodjendan, sve nas je manje ali gura se Big Grin
Sta bre jos dve godine XD

Da radi sajt dok je japana i animea, i dok mi imamo jezik na koji cemo da prevodimo XD
Sretan rođendan Smile
Srećan rođus i još puno novih članova i prevodilaca
Srećan rođendan i da više nema problema (da kucnem u drvo).
[Image: 2ls8myv.jpg]