AnimeOverdose Forum

Full Version: Shijou Saikyou no Deshi Kenichi +OVA
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: Kenichi2_Large.jpg]

Tip: Serija
Zanr: Akcija, Komedija
Broj epizoda: 50 + 11 OVA
Godina: 2007 OVA 2012
Fansub grupa: TenB
Opis:
Širahama Kenići je prosečan studen koji je poznat kao kukavica kojeg uvek maltretiraju. Jednoga dana upoznaje Furinđi Miu, devojku koja mu pomaže da stekne hrabrost da trenira u misterioznom dođou u kojem i živi. U njemu se Kenići suočava sa napetim treninzima gospodara različitih borilačkih veština i u svom pokušaju da ojača nailazi na razne nevolje i neočekivane protivnike.


[Image: shijou_saikyou_no_deshi_kenichi_ova.jpg]

Tip: OVA
Zanr: Akcija, Komedija
Broj epizoda: 11
Godina: 2012
Fansub grupa: Hatsuuyuki
Opis:
Ubrzo nakon poraza Ragnaroka, Ryozanpaku gospodari su saznali za alijansu koju su formirali njihovi nekadašnji neprijatelji.
Sada ceo dođo, i gospodari i učenici, su mete nove organizacije boraca borilačkih veština.
ja dosta volim borbe i neku akciju tako da ovo i nece biti tako lose
Opa, napokon nešto ozbiljno Wink
Imam vec 11 epizoda spremnih, ali cekam admine i modove da unesu da bih mogao da ih okacim Smile
Ma, malo da se zagrejem sa ovim, a onda se vracamo na LOGH Smile It's good to be back Smile
pa, mislim, mogao si da spomenes da ti otvorimo grupu, znas da ne otvaramo dok ljudi nemaju spremnu bar jednu epizodu, jer u suprotnom imamo nasov na listi a nema stranice bez titlova XD
sad cemo to da sredimo Wink
Ma opusteno bre, bez zurbe, nece nigde pobeci Smile To ja cisto da obradujem ako ima nekog da se radovao ovoj seriji da zna da ce biti brze prevedeno nego inace Wink
@Pegla
Ja sam vec otvorio grupu, nemoj da dupliras XD

Ali otvorio sam samo za original seriju, ako postoji OVA, to onda posebno. Mislim otvarali smo za "OVA-e" od jedne epizode, a ne za 11 XD
Da, da, video sam vec, mogao si da spomenes

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
Sorry ako sam vas iscimao, stavio sam sve u jedan thread zato sto OVA nastavlja pricu tamo gde je stao, pa mi nekako delovalo kao jedna celina, a ne zasebno. Gledacu da pazim na to ubuduce Wink
pa ne, nije problem da bude u istoj najavi, samo kada se bude postavljalo, ide u odvojene naslove.
Posto sam ja nekada davno istripovao da klasifikujemo stvari kao na anidb-u, a niko nije bio dovoljno revnostan da se protivi tome, kad ne znate kako i sta, bacite pogled kako je tamo zapisano i razdvojeno posto ce verovatno tako biti i ovde Smile
Pages: 1 2