AnimeOverdose Forum

Full Version: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: 79410.jpg]

Quote:When Subaru Natsuki leaves the convenience store, the last thing he expects is to be wrenched from his everyday life and dropped into a fantasy world. Things aren't looking good for the bewildered teenager, however: not long after his arrival, he is attacked by some thugs; armed with only a bag of groceries and a now useless cell phone, he is quickly beaten to a pulp. Fortunately, a mysterious beauty named Satella, in hot pursuit after the one who stole her insignia, happens upon Subaru and saves him. In order to thank the honest and kindhearted girl, Subaru offers to help in her search, and later that night, he even finds the whereabouts of that which she seeks...

Nisam iskopirao ostatak summary-ja sa MAL-a jer spoiluje malo prvu epizodu, kolko sam dobar. Big Grin
Gleda li iko, kako vam se čini? Verovatno će ga mnogi proglasiti najboljim animeom ove godine...
Gledam ja, nije loš samo mi se ne sviđaju oni mekani delovi, tipa kad se Subaru pravi ko da ima 10 godina.
Da nema toga bio bi jako dobar, za ovu godinu možda čak i prvi.
Ja sam ga drop na 3. epizodi. Pokušao sam nastaviti gledati dalje, ali jednostavno ne mogu. Ne sviđaju mi se likovi. + po meni najbolji anime godine je 91 Days.
Uuuuu gledao sam trailer za 91 days moram da pogledam to, inače tema je Re: Zero pa mogu slobodno da preporučim svim ljubiteljima shounen žanra, taman ćemo uskoro dobiti i prevod na srpski pa mogu svi da gledaju ako ne znaju engleski.
Odgledao sam sad Re:Zero do 20 ep i podsjeca me dosta jedan dio na Steins;Gate. + OP1, OP2 i ED1 su super.
Ma dobra je ideja samo me jako nerviraju oni detinjasti delovi.
Da. Likovi me znaju dosta zivcirat. Ali prica je dobra Big Grin
(2016-08-16, 18:17)Dodo Wrote: [ -> ]Da. Likovi me znaju dosta zivcirat. Ali prica je dobra Big Grin
Da da sad tu kao nešto priča dobra a dok sam mu govorio da gleda nije hteo, ma lažov XD. Bajo moj dropuje na trojci! Whistling XD
Napokon zavrsio ovaj anime,cinio mi se ok i veoma zanimljiva prica,medju najboljim animea godine ,ocjena 9
Radi kraja vratio nazad na 3... Vrlo los kraj. + Crtez prema kraju sezone je bio katastrofalan(na razini Fate/Kaleid Liner 3REI 11 i 12)