AnimeOverdose Forum

Full Version: Tales of Zestiria the X
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Dragi ufotable, molim vas, nemojte upropastit anime...

Priče o Zestiriji:

[Image: K6dfpR2.jpg]

Tip serije: TV Serija
Broj epizoda: ?
Žanr: Fantazija
Studio: Ufotable
Godina: 2016
Grupa: Daisuki (Preporučam BudLightSubs izdanja, ostala morate sami prilagodit)

Sorey je dječak koji je odrastao među Serafima, bićima koji nisu vidljivi ljudima. Sorey vjeruje da su u prošlosti svi ljudi mogli vidjeti serafime i sanja o otkrivanju drevne misterije. Da svijet postane mjesto gdje ljudi i serafimi mogu zajedno živjeti.
Moze li mi netko otvoriti kategoriju za ubacivanje ? Big Grin
Možeš li mi poslati link odakle si skinuo video za prevod jer ja nisam mogla da nađem a na strimu ne mogu da gledam jer meni googledrive ne radi?
(2016-07-12, 14:10)DeidaraxS7 Wrote: [ -> ]Možeš li mi poslati link odakle si skinuo video za prevod jer ja nisam mogla da nađem a na strimu ne mogu da gledam jer meni googledrive ne radi?


Šaljem sada u privatni Smile
Hm, da li si pokusala da otvaras te linkove na GDu u nekom drugom brauzeru mozda?
Hvala Dodo. Smile

Meni od brauzera Google Chrome ne radi tako da koristim Mozillu,
ostale nisam probavala.
Nema na cemu Big Grin Uzivaj u mojim lošim prijevodima haha XD
(2016-07-15, 23:27)Dodo Wrote: [ -> ]Nema na cemu Big Grin Uzivaj u mojim lošim prijevodima haha XD

Odgledala sam juče i uopšte nisu loši prevodi. Toungue
Jedino mi malo smeta kod imena kada piše npr. Sorey
umesto da piše kako se izgovara (Sorej) jer nisam navikla tako....
ali svako ima svoj način prevođenja tako da je to okej. Smile
Ako sam uopšte i zapamtila dobro kako se lik zove. XD
Ja prevodim na Hrvatski, a u hrvatskoj nikada ne prevode imena ljudi, gradova itd... Ali to nekad zna bit problematicno u anime XD
Tipicno ono sto sam ja rekao kada si pisao Celty umesto Seruti XD. Na japanskom je Sorei, na engleskom Sorey, ali posto se na hrvatskom nikada ne prevodi uzme se Sorey... Jos jedna medalja za Dodoa! Big Grin
Pages: 1 2 3