AnimeOverdose Forum

Full Version: Obaveštenje je nov
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ćao svima!

Fizički imam 18 godina. Zovem se Miloš i iz Beograda sam.
Volim da citam knjige, to sto sam živ i da gledam animee.

Kako mi je engleski kriminalan, animei za koje nema prevoda, (a meni se sviđaju) gledam i po sat i po, uz pomoc google translejta. I to po sat i po epizode koje traju 20 minuta. One koje se oduže, pa traju i po 1h i 10 minuta, kao sto su epizode Hellsing Ultimatea, gledanje traje i po 5 sati (kvalitetno provedeno popodne uz samo jednu epizodu XD). Tako da posebno volim sve ljude koji se bave prevođenjemLove (hvala vam što postojiteAngel)

Inace, sve što ja napišem jeste obaveštenje, čak je obaveštenje i kada postavljam pitanjeXDXDXD
Bokte ja gledam ono piše Obaveštenje je nov(Obaveštenje) na početnoj, ja mislio nešto admini napisali, XD.
Dobro došao na forum! Big Grin
Izvini zbog konfuzije, nije mi to bila nameraBlush. Šta ja tu mogu kada mi je ime unikatXD:
S tim se slažem haha Big Grin
pozdravi

nzm zašto si se mučio sa Hellsingom Ult, kada on ima prevod, čak veoma brzo je dobijao iste
verovatno covek nije znao da postojimo, ipak nismo bas prepuni mlade krvi koja "siri dalje" Toungue

Dobro nam dosao, ako nista drugo, imas ovde dosta materijala za gledanje sa prevodom Wink
Cujte i pocujte, imam i ja jedno obavestenje: Svako obavestenje je dobrodoslo na forum! Smile

Obavestenje 2: Sednes za letnji raspust i navuces malo engleski da mozes da razumes barem koliko toliko, pa ako zatreba zvaces ciku Gugla u pomoc. Big Grin Nema smisla gledati nesto pet sati... Ne znam kako uspevas... Big Grin
Dobrodošao!

18 godina i kriminalni engleski?
Kako? zašto?

Ako si prosečno čeljade u ovoj našoj državi, učio si engleski 4 godine u osnovnoj i zasad još 3 u srednjoj... a pored toga 90% svega što gledamo i tražimo na internetu, ili sa čime svakodnevno dolazimo u kontakt na nekom stranom jeziku, je na engleskom. Da ne kažem da puno roditelja danas šalje decu na časove engleskog odmah od 1. razerda.

Ne bi da budem hardass, ali bolje ti je da prioneš na učenje jer ćeš loše proći u bilo kakvom poslu ako ne znaš engleski ( a u poslednje vreme je uz obavezan engleski, poželjno znati solidno još jedan svetski jezik ).

Sve u svemu, nemoj ovo shvatiti kao kritiku već kao dobronameran savet Smile
Uskoro ćeš doći u tu gadnu situaciju da tražiš posao, i svaka sitnica će značiti. ( S tim da znanje jezika nije mala stvar, iako se ovih dana uzima zdravo za gotovo >.> )
Srećno!
Kao prvo, dobrodošao.

Možeš li nam reći koji su te to naslovi namučili.
Možda se nađe neka dobra duša koja će uraditi prevode za iste.
Dobro dosao na forum i da odgledas sve sta nisi mogao Big Grin Love
Pages: 1 2