AnimeOverdose Forum

Full Version: Pozdrav
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pozdrav svima,dugo sam trazio neki domaci sajt za anime,posto ih volim.Dok sam bio klinac gledao sam Digimone,Yu gi oh,Dragon Ball Z...nisam neki expert sto se tice anima ali volim da ih gledam.Od ovih novijih za malo stariju publiku pogledao sam Darker Than Black,Gangsta,Death Note.I Attack on Titan mi je dobar isto.
dobro dosao Smile
ようこそ!
Pozz... dakle, još na tu listu da dodaš One Piece i Naruto i to bi bilo to. Big Grin
Naruto mi je glup,poceo san da ga gledam ali sam nakon 5 epizode prekinuo.One Piece jos nisam gledao i ako vidim da ga mnogi hvale,pogledacu par epizoda pa cu da vidim.
宜しくお願いします!

Kopiram Kibu. Big Grin

Salim se. Dobro dosao! Smile
Pozdrav. Smile
Za par sati si dobio tri plusića koje sam ja skupljao više od godinu dana... NEPRAVDA! XD
Quote:Naruto mi je glup,poceo san da ga gledam ali sam nakon 5 epizode prekinuo.

@ObitoUchiha: Get it now?XD

Siguran sam da ćeš ovde naći neke nove, buduće omiljene anime naslove.Cool

A pazi ako ti je Naruto glup nemoj ni pocinjati s OP s obzirom da on tek oko 50-60 epizode pocinje da bude nesto konkretno, a sumnjam da ti se da toliko cekati. Mislim ja sam uzivao i pre ali tu negde krece prava prica ostalo je okupljanje ekipe, lutanje i generalno u vecini slucajeva razvlacenje (a ovog zadnjeg se nije resio ni posle 700 ep) Smile

Inace dobrodosao. Smile
Dobrodosao Big Grin
MOja preporuka Gungrave, odgledaj ovo, cenim da ces se oduseviti, s obzirom da ti se svideo Gangsta i Darker then Black (jedan od meni najdrazih )
Pages: 1 2