AnimeOverdose Forum

Full Version: Dragon Ball Z: Resurrection of 'F'
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dragon Ball Z Movie 15: Fukkatsu no F
[Image: 68805l.jpg]


Kategorija: Film
Studio: Toei Animation
Broj epizoda: 1
Žanr: Šonen, akcija, avantura, komedija, borilačke veštine, super moći
Godina: 2015
Trajanje: 1 sat i 47 min


Opis:

Jednog lepog i mirnog dana, na planetu Zemlju dolaze Sorbet i Tagoma, sledbenici ozloglašenog tiranina Frize i njegove armije. Njihov plan je da se domognu sedam zmajevih kugli kako bi oživeli svog gospodara. Međutim, njihov plan je uspeo i Friza se vraća među žive, jači i opasniji nego ikada i želi osvetu nad Sajoncima.


- Ko želi da se priključi u projekat, rado ću sarađivati sa njim/njom.
Gledaću da završim što je pre moguće. Hvala.
Ispostavilo se da je jedan momak već preveo ovaj film. U pitanju je NikolaJe koji kasni po objavi ovog projekta u ovoj sekciji.
Stavite ovaj projekat u završene i oprostite obojici zbog ovog nesporazuma. Molim administraciju da preuzme sledeće akcije.
Već? Big Grin Film je izašao malo pre nego što sam ja rekao Buu u shout boxu, sada sam pogledao, ima oko ~1300 redova. Znajući sebe, to ne može da se uradi do večeras, pa ne znam šta da si ( da bude lepo i skockano)

+ Nikoli za rad i trud! (ukoro ulazi u top 10)
Još danas. Tajna je u tome što me je jedan kolega informisao dva-tri minuta nakon izlaska filma. Big Grin

Moj titl ima manje od 800 linija, sve moguće sam pospajao i skraćivao tekst skoro koliko treba Big Grin,
ostalo oko deset neprevedenih linija sa kojima će drugi kolega, još jedan fan Zmajeve kugle, da mi pomogne, i gledanje filma s titlom... Smile

Drago mi je da na svakom sajtu za prevode ima ljudi koji vole timski rad, to mi se sviđa, dve glave su pametnije od jedne. Smile
Ne bih se složio da su dve glave pametnije od jedne... lol
nije to bas uvek nuzno.
Narocito kada zbog kolaboracije sve malo kasni, jer ne mogu bas sve strane uvek da se usklade sa vremenom Smile

Nije toliko bitno koliko ima linija, koliko mali, sitni detalj koliko te linije zapravo imaju teksta za prevodjenje Wink
Postavljen prevod. Prevodio sam američku sinhronizaciju, ali ispostavilo se da prevod može da posluži i za original. Smile
Odradili smo i stream već Smile
Eng dub je dosta bolji. Bravo za stream Yuspawn.