AnimeOverdose Forum

Full Version: Garo: Guren no Tsuki
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 76029l.jpg]

Tip serije: TV serija
Broj epizoda: Trenutno se prikazuje
Žanr: Akcija, mračna fantastika, seinen
Studio: MAPPA
Godina: 2015
Fansub grupa: [WhyNot]

Opis: Makai vitezovi i Makai sveštenici imaju dve dužnosti: da čuvaju narod i da se suprotstave čudovišnim pretnjama koje se nazivaju Horori. Guren no Tsuki (Crveni mesec) se dešava u Japanu za vreme Hejan perioda (The Heian period (平安時代) od 794. do 1189. godine), koji predstavlja poslednje razdoblje klasičnog Japana.

Komentar prevodioca: Trenutno čekam da whynot izbaci prvu epizodu. Oni su prevodili i prvu seriju - Garo: Honoo no Kokuin. Gledaću da izbacujem prevode dan, dva nakon što epizoda izađe. Za one koji nisu gledali prvu sezonu, ne morate da je gledate jer priče nisu povezane, ali opet ne škodi, jer je bila veoma dobro odrađena. Ova sezona isto obećava. (Što se tiče opisa serije, nema ga na myanimelist, stoga sam ostavila ono najosnovnije).
To Kristina Smile
Ja ću naravno raditi stream, samo mi ti šalji na pm šta treba Smile
Nedavno zavrsio prvu sezonu i svidela mi se tako da cu sigurno da pratim. Mada nisam bas nesto odusevljen sto ide posebna prica opet iz pocetka ali videt cemo kako ce da ispadne. Smile
(2015-10-10, 15:45)Yuspawn Wrote: [ -> ]To Kristina Smile
Ja ću naravno raditi stream, samo mi ti šalji na pm šta treba Smile

Ah... zaboravih da napomenem, posto ovaj account delimo sestra (Katarina) i ja, ona je zaduzena za Garo serije.
Ona je najavila ovu temu~ (ali se nije potpisala jer smatramo da i nema potrebe za to. Medjutim, ja sam aktivna na forumu). Ukratko, rokku sam prevela ja, mca - zajedno, berserk film i garo s1 - Kaca).
Trebalo bi da se potpisujemo kad najavljujemo projekte XD
Hvala Yu, racunamo na tebe Smile

(2015-10-10, 16:03)Lavi Wrote: [ -> ]Nedavno zavrsio prvu sezonu i svidela mi se tako da cu sigurno da pratim. Mada nisam bas nesto odusevljen sto ide posebna prica opet iz pocetka ali videt cemo kako ce da ispadne. Smile
Sve Garo franšize budu takve Big Grin
ali se isplate Big Grin
ovo nisam hteo da radim jer nisam gledao prethodni serijal pa mi bese glupo Toungue
Serijali nisu povezani. Priče za sebe.
meni je to skroz nebitno Toungue
volim da prodjem sve prethodno, ako je ikako dostupno, a ako nije, onda sam tuzan XD
Kao sto si Black Jacka prosao Toungue
jbg, on ipak ima previse stvari XD
a i ovo mu dodje kao neki prequel na sve ostalo Toungue
Zasad je pauzirano prevodjenje (zbog neocekivanih dogadjaja) pa ce prevodi kasniti neko vreme...
Bice prevedeno... eventualno Smile
Pages: 1 2