AnimeOverdose Forum

Full Version: Skoro 2 meseca kasnije...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Dosle nove vesti

Nesto smo malo zaribali sa vestima, i evo, posle skoro 2 meseca, nakupilo se mnoooooogo titlova za vesti, a streamove nemam snage da objavim, samo cu reci - mnooogooo i njih Smile - otprilike 630 titlova i stream epizoda je proslo kroz sistem odobravanja od prethodnih vesti Big Grin

Elem, potrudicemo se da izbacujemo vesti malo cesce, od sada i sa novinama u vezi novih stream epizoda Wink

Titlovi:
  • Beyond the Boundary Movie I will Be Here Kako hen - Kostap5
  • Gurren Lagann ~ Childhood's End - Kostap5
  • Hakuouki Movie 2 Shikon Soukyuu - Kostap5
  • The iDOLMaSTER Movie Kagayaki no Mukougawa e! - Kostap5
  • Arslan Senki - ep. 0004 - ShurikN
  • Bleach - eps. 074, 286, 288-296 - Lajt98, Super Freshman, sdj-serbiano
  • Chi's Sweet Home - eps. 21-24 - Nightwalker
  • Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 - eps. 09-13 - Happy, Yuspawn
  • Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka - ep. 03 - DeidaraxS7
  • Eden of the East - eps. 02-05 - Kiba
  • Fantascope~tylostoma - ep. 01 - Pegla JK
  • Gangsta. - eps. 01-02 - Happy, Yuspawn
  • Gankutsuou -The Count of Monte Cristo- - ep. 03 - Nightwalker
  • Giant Killing - eps. 0001, 0002 - Nightwalker, Super Freshman
  • Golden Time - eps. 01-15 - TanukiSubs
  • Great Teacher Onizuka - eps. 37-39 - TanukiSubs
  • Gunslinger Stratos - The Animation - ep. 02 - SRBIMATION
  • Hellsing Ultimate (OVA) - ep. spec - sdj-serbiano
  • Higurashi no Naku Koro ni Kai - eps. 01-24 - Kostap5
  • Knights of Sidonia: Battle for Planet Nine - eps. 07-12 - Happy, Yuspawn
  • Kokoro Connect - eps. 14-17 - Kostap5
  • La storia della Arcana Famiglia - ep. 08 - DeidaraxS7
  • Naruto Shippuden - eps. 412-419 - SRBCHYROLL, Nightwalker
  • Ninja Slayer From Animation - eps. 03-05 - T r e f ™
  • Nobunaga Concerto - eps. 03-05 - Eleran
  • One Piece - eps. 690-698 - Eleran
  • Ontama! - eps. 02-05 - Yuspawn, Vladislava Vitić_Hacumomo
  • Ore Monogatari!! - eps. 05-07 - Yuspawn, Vladislava Vitić_Hacumomo
  • Overlord - ep. 01 - Pegla JK
  • Planetes - ep. 16 - Happy, Yuspawn
  • Plastic Memories - ep. 01 - SRBCHYROLL
  • Requiem From the Darkness - eps. 01-13 - Pegla JK
  • Rin: Daughters of Mnemosyne - eps. 01-06 - Pegla JK
  • Rokka no Yuusha - eps. 01-02 - Yuukine
  • Saber Rider and the Star Sheriffs - ep. 27 - Necro, Kiba
  • Shokugeki no Souma - eps. 01-03 - DeidaraxS7
  • Space Brothers - ep. 61 - Knez Miloš
  • Tiger and Bunny - ep. 05 - Tigana
  • Tokyo Ghoul √A - eps. 07-08 - DeidaraxS7, LeYaB
  • Utawarerumono - eps. 19-21 - TanukiSubs

[Image: arslan.jpg] [Image: bleach1.jpg] [Image: chiis_sweet_home.jpg] [Image: otaku.jpg] [Image: dungeon_ni_deai_wo_..._.jpg] [Image: eden_of_the_east.jpg] [Image: fantascope_tylostoma.jpg] [Image: Gansta.jpg] [Image: gankutsuou.jpg] [Image: giant_killing.jpg] [Image: golden_time.jpg] [Image: qyih.gto.jpg] [Image: gs_stratos_animation.jpg] [Image: hellsingova.jpg] [Image: Higurashi-2.jpg] [Image: Sidonia.jpg] [Image: kokoro_connect.jpg] [Image: La.storia.della.Arcana.Famiglia.jpg] [Image: shippuuden.jpg] [Image: ninja.jpg] [Image: nobonuga.jpg] [Image: onepiece.jpg] [Image: ontama.jpg] [Image: Ore.jpg] [Image: overlord.jpg] [Image: planetes.jpg] [Image: Plastic.jpg] [Image: requiem_ftd.jpg] [Image: 10hk.mnemosyne.jpg] [Image: rokka_no_yuusha.jpg] [Image: saberrider.jpg] [Image: shokugeki-no-soma-key-visual-560x785.jpg] [Image: space_brothers.jpg] [Image: tiger-bunny.jpg] [Image: tokyo_ghoul_2.jpg] [Image: 24605l.jpg]
Kako bre dva meseca, nema ni dve nedelje od kako sam ja okacio prosle vesti. Jesmo lenji, ali ne bas toliko XD

Mada to ti je to, lenji modovi, neobavesteni admini, propast... bi bila, da nisu prevodioci ovako vredni Big Grin

Zapravo, zeznuo si se bas, i objavio ponovo vecinu titlova, tesko da ima vise od 100 titlova novih u ove dve nedelje, verovatno i manje (sto je i dalje kul naravno, ali nije svakako 630 komada).
Nešto sporo ide ovaj Giant Killing, pa neću ga nikad pogledat
Normalno da ide sporo kada je Freshman udružio snage sa Serbianom i radi na Bleach.
Nebitno, polako, biće uskoro prevoda.
@Admin&mod crew: Grhm, molicu da dodate da su prve tri epizode Baccano! jovo nanovo prevedene i doterane Toungue Big Grin

Salu na stranu, cisto da pohvalim ekipu koja prevodi i da naglasim koje naslove jedva cekam da budu kompletirani. Giant Killing, GTO, Saber Rider, Space Brothers, ali ofc to ne znaci da pohvale ne idu i prevodiocima koji rade ostale naslove Wink As usual drzim fige za sto vise kompletiranih naslova Smile
Nije baš 2 meseca, ali dosta je prošlo,
ili mi se čini. Smile Svaka čast svima, i samo napred. Thumbs up!

Vidim da ima nekih novih naslova koji bi se mogli pogledati. Blush
Proslo je skoro mesec dana.Pohvale svima koji se trude i prevode Smile
hihi XD
zaneo sam se pa sam gledao pogresnu vest XD XD XD
al ima mesec dana, prosla je bila 23.06 Toungue
i ovu cifru sam izvukao od datuma pre-prethodnih vesti, a to bese 25.5 kada je ID poslednje okacenog fajla bio 2136, a sada je nesto preko 2700 Toungue XD
nema veze, neka stoji ovako, da vidimo da li ce jos neko da provali XD

Sta cu kad sam ceo dan pogubljen u titlovima, enkodima, gledanju serija, i sredjivanju podforuma sa najavama i proveravanju kako koja napreduje Smile
i da ne zaboravim da napomenem da sam u pustinji vec skoro mesec dana pa me ova klima urnise u mozak Smile

Dobar, DOBAR! Smile
Auuu Elerane ako i ti čekaš Giant Killing onda mi to moramo malo ubrzati!!!
Ali, Frešman me izdao i udružio se sa Serbianom i rade na nekom animeu Bleach, valjda neki likovi što mašu džinovskim satarama itd...
Moram ga ponovo prisvojiti i otrgnuti iz kandži Gosn gore spomenutog, stoga mi držite palčeve a za to vreme idite negde na bazene i izađite malo iz kuće. XD
Pages: 1 2