AnimeOverdose Forum

Full Version: K-Project
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
K-Project

[Image: PIP3pIY.jpg]

Tip emisije: Serija
Broj epizoda: 13
Žanr: Akcija, Drama, Fantazija.
Godina: 2012
Publika: 13+

Isana Jaširo je, do sada, vodio relativno miran i spokojan život. Živi u tehnološki naprednoj metropoli, Tokiju, i pohađa srednju školu Ašinaka, koja se nalazi na ostrvu, izolovana od vreve i žagora bučnog grada. Joširo je u dobrim odnosima sa svima i, na prvi pogled, strancu deluje da mu sve ide na ruku, sem možda glupe navike da stalno zaboravlja gde je ostavio svoj školski PDA - Personalni Digitalni Asistent. Međutim, nakon smrti Tocuka Tatara, uglednog i svima dobro poznatog člana ozloglašenog HOMRA, stvari počinju da kreću nizbrdo za našeg junaka. Tatarov ubica je nepoznat i jedini trag o njemu je neprirodna poistovećenost lika sa Joširom. Želeći osvetu, članovi Crvenog klana HOMRA odlaze u potragu za našim junakom u nadi da će ga linčovati.

Više na:
MyAnimeList

Stream možete gledati na:

[Image: DnlU6mR.png?1]




*Najavljujem da ću odraditi (već je urađen) i film, koji je nastavak serijala (on je bio i razlog zbog kojeg sam počeo seriju, ima previše nepovezanih stvari), a kasnije i drugu sezonu koja je najavljena za oktobar 2015.
Bas sam planirao da pogledam ovo, eto sad cu prevode sacekati. Srecno! XD
Neka neki dobrovoljac otvori naslov u serijama kako bih poslao titlove Smile
Otvoreno Big Grin
Pririskom na ovaj logo imate mogućnost da serijal gledate na mom sajtu i time mene podržite:

[Image: DnlU6mR.png?1]

Pritiskom na ovaj logo film možete da gledate na ovom, AO sajtu:

[Image: iO03QWn.png]

*Neka projekat ostane u završenim. Kada druga sezona počne sa emitovanjem, javiću ovde.
ako druga sezona, na anidb-u stoji kao poseban naslov, napravi novu temu, nemoj da trpas sve u istu Wink
Da li ima strim ovog naslova negde, a da nije na googledrive-u?
Ne mogu da izdržim da gledam sa 360p, a neće ni da se skine na komp epizodu. Undecided
Sve epizode i film koje sam enkodovao rađeni su da budu 720p. Ne znam kako uspevaš da namestiš da ti bude 360, ali ovde na sajtu kada staviš na pun prozor sve lepo ispadne. Još sam ih stavljao da budu 1gb, te su bolje od originala. A što se tiče preuzimanja, pokušaj na ovaj link https://docs.google.com/uc?id=0B9XO0gxRC...t=download, ako radi javi mi da ti pošaljem i za sve ostale ep.
evo i ja probao i ima samo 360p u ponudi
Jeste, ima 36, 48 i 72, i kada stisneš 720 onda ostaje na 360 :/ verovatno jer je prozor sajta "čvrstih granica". Zato klikni na ono pored, full screen i gledajte u većem formatu (većem i od 720 u mom slučaju) ILI u gornjem desnom uglu onu belu strelicu, onda bi trebalo da otvori prozor sa tačno 720p plejerom.
Pages: 1 2 3