AnimeOverdose Forum

Full Version: Final Fantasy VII: Advent Children (ファイナルファンタジーVII アドベントチルドレン)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dok racunar sam radi encode za epizode, vreme je da pokrenem jos jedan projekat u saradnji sa BooU-om.

[Image: finalboxart_160w.jpg]

Tip serije: 3D animirani film
Broj epizoda: 1 (FILM)
Žanr:akcija, fantazija, naucna fantastika
Tema: epidemija, borbe, postapokalizam, inspirisana racunarskom igrom
Studio: SQUARE ENIX
Godina: 2005

Dve godine po okoncanju originalne radnje "Final Fantasy VII", svet je ponovo postao funkcionalan i krece se ka novoj buducnosti. Ipak, nista ne moze da protekne bez problema u traganju mira. Pojavljuje se nova opasnost. U pitanju je bolest koja se zove "Geo-stigma." Tri osobe traze Jenovu. Oblak i njegovi prijatelji ce se ponovo ujedinjiti kako bi se suocili sa novomnastalim problemom.

*opis serije preuzet sa http://www.animenewsnetwork.com
Čisto da znate ovo je već prevedeno na sajtu. Možda nešto drugo ili nastavljate svakako?
Toliko nedupliranju prevoda XD
Zaista nisam primetio. Smile U redu, videcu da nadjemo neki drugi projekat, ali ako budemo radili radicemo za stream. Smile
(2015-05-30, 20:40)Yuspawn Wrote: [ -> ]Toliko nedupliranju prevoda XD


Jbg ovo je ipak popularan film koji ima čak 5 različitih prevoda + ovaj naš na AO.
http://rs.titlovi.com/prevodi/prevodi.as...dren&jezik=
Bolje da prevedu nešto drugo nego da se pravi još i 7. prevod za film, nije ovo serija od 300 linija pa da se prevede časkom Big Grin


Ako hoćete da pravite po 7. prevod samo napred, nikom ja ništa ne branim.
Ne znam jos uvek, ali ne planiramo da pravimo obican .srt kao sto vec postoji ako me razumes. Smile

Mozes li, molim te, proveriti da li mozes da ocitas taj prevod sto je okacen na stranici. Zeleo sam da vidim kako su uradili i ne mogu da ga otvorim.
Meni OK radi prevod. Običan srt ima svega 600 linija.
Meni iskace greska... Nece nijedan plejer da mi pusti.
Ima lepih prevoda. Smile Odustajemo od ovoga. Smile Zao mi je samo zbog pometnje. Smile
ode tema u kantu Wink