AnimeOverdose Forum

Full Version: Steam [Generalna tema]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
da, tako se počinje
(2014-09-22, 22:43)ZetaZaku Wrote: [ -> ]Steam je zaraza. Nisam ni trebao uplatiti pare na racun.

Glavni fazon je što te igre mogu da se nahvataju i free ako imaš vremena i strpljenja. Ne počinji sa tim, gore je od droge XD
Još jedna Namco Bandai igra dolazi na Steam. Ovo je čak nova igra koja tek treba da izađe.

http://www.youtube.com/watch?v=bgouvz7vmPI
Verovatno možemo očekivati i One Piece igru posle ove DB igre.

Da li ima neki sajt što daje info u vezi Steam prodaje igara. Ako se ne varam Namco Bandai izdaje PC igre samo na Steamu. Naruto igra ima 967 reviews, da kažemo da su prodali recimo 10k kopija, cena 40e što izađe 400 000e. Mada mi je ovo nekako malo. Baš me zanima koliko su to Naruto igara prodali i Square Enix FF igara kada su sada počeli sve igre da izbacuju na Steamu.

Naravno ovaj DBX i MGS će se na Steamu prodati daleko više od Naruta (koji je na konzolama mator godinu dve) i FF igara od pre 10-15 godina. Šuška se po netu da će i FF15 u maju 2015 izaći na Steamu Big Grin

Konačno je došlo vreme da drešim kesu za neki kvalitetan joypad XD
@Happy, ja sam skoro uzeo Xbox360 joypad za PC i veoma sam zadovoljan. Pogotovu jer ga prakticno sve igre detektuju i automatski mapiraju komande kao sto bi bile na konzoli. Jedino sto sam ga preko poznanika uzeo u USA, ne znam da li ga ima kod nas u prodaji...
O cemu pricas, izasla je nova Naruto igra na Steamu. Istina je da ce se DBZ verovatno vise prodavati, jer mnogo vise ljudi vole DBZ. Mada iskreno ne bih bacao pare ni na Naruto ni na DBZ. Naruto ti je one-button-mash, a i ove poslednje DBZ igre su opet one-button-mash. Sad kad bi napravili novu igru u stilu Budokai/Infinite World, to bi vredelo kupiti/igrati.
Xbox 360 wireless kontroleri €37.00.
Jel tvoj isto wireless, ne bih hteo wireless joypad zrači mi muda dok igram, ko zna na šta će deca da mi liče XD

U pravi su Zeta izašao je ovaj Storm Revolution, nisam ni skontao mislio sam da ima samo Storm 3.
ima na KP lik prodaje žičane x360 paove za 30E, pa ja merkam taj
Hahaha, jeste wireless moj, ali ne znam kakav uticaj ima na moje medjunozje Big Grin U svakom sl, isti je ako za konzole pa se nadam da nije stetan, imajuci u vidu koliko su konzole rasprostranjene. Takodje, u pitanju je blutooth konekcija, za razliku od elektromagnetne koju koriste mobilni... Iskreno nemam pojma Smile

Mada postoji i wired varijanta Wink
Namco se otvorio prema Steamu nakon odlične prodaje Dark Souls: Prepare To Die Editiona, uprkos tome što je port bio loš XD, ali su se ispravili sa portom Dark Soulsa 2 (šteta što oni nisu izdavači Bloodbornea, jedina next-gen ekskluziva za kojom žalim). A s obzirom na rastuću popularnost Steama (Steam broji 100 miliona korisnika), možemo očekivati još učestalija PC izdanja njihovih igara (Tekken 7 najverovatnije dolazi). Tu je i Konami koji me je npr. veoma prijatno iznenadio sa njihovim portom Metal Gear Rising: Revengeancea i time najavio dolazak Metal Gear Solida 5. Čak je i Tecmo Koei izbacio Dynasty Warriors 8 (kad bi portovali Dead or Alive 5, ili... eh.... još, još teže - većini nepoznat Fist of the North Star: Ken's Rage). Square Enix ima mnogo stariji staž na PC tržištu i izbacuje dobro optimizovane igre, a nedavno su izjavili da vide PC tržište kao veoma primamljivo pa otuda i ovo štancovanje FF igara. Sigurno će i FF15 doći na Steam. Ovaj Dragon Ball XV će se sigurno probati (za razliku od Naruta koji me nimalo ne interesuje), nadam se da će da valja. Smile
Vidim Valve paket je na snizenju po ko zna koji put. Posto nikad nisam igrao Half Life, odlucih se da kupim. Doduse necu kupiti ceo paket, iako tehnicki ispada jeftinije. Uzecu posebno Half Life Anthology, Orange Box i Portal 2, sto je zajedno 10 evra. Da nisam pre neki dan kupio Left 4 Dead 2, uzeo bih ceo paket, ali mi Counter Strike i Left 4 Dead 1 ne trebaju, pa nemam razloga davati dodatnih 7e.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17