AnimeOverdose Forum

Full Version: Steam [Generalna tema]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ma je, izbrisao sam jer vjerovatno nebi bilo dovoljno ljudi da se registruje kao uspješan.
Nisam mogao izmjeniti post jer mi stalno pokazuje da treba proći 10 minuta prije izmjene.
nista onda nema veze
Nije bas vest u vezi neke igre, ali jeste u vezi gejminga uopste.

http://steamcommunity.com/workshop/aboutpaidcontent/

Valve je preko noci postao gori od EA haha
koliko negativnog toliko pozitivnog, ali već ima dripaca koju su uzeli modove sa nexusa i naplaćuju kao svoje. naravno valve koji uzima veliki procenat ne radeći apsolutno ništa, ali zato serveri padaju bar jenom dnevno, a tokom rasprodaje je rasulo.

i koja je poenta imati milijarde $$, a ne uložititi bar malo da setam bude bolje mesto i ako kometa rokne u neko skorije vreme ... džaba ste krečili gospodo kapitalisti
Prebacio sam ova 2 posta.

Ovo je sasvim logičan korak. Pogledajte koliko su samo para Valve i moderi zaradili na DOTA 2 skinovima. Hoće to i moderi ostalih igara, a Valve-a glava od viška ne boli XD

Šta kažete na Steam konzolu, koja dolazi u 4 varijante XD

Ja sam Steam odjebao. Imam ~220 igara, nekoliko sam kupio na 50%, polovinu na 75% a ostalo preko humble bundle. Jednostavno Steam je online drm i to je to. Vodi mi evidenciju koliko sam sati šta igrao i to je to. Ne vredi ni igre kupovati jer su fizičke igre u gamesu jeftinije. Pa valjda ako je igra digitalna treba da bude jeftinija jer nisu rezali diskovi, štampali omote, kutije, slali preko pola sveta sve to... Da nema tih večitih 50-75% popusta niko živ Steam ne bi ni korisito. A opet sve igre što sam kupovao sam kupovao već pređene igre kada budu par evra na popustu da se kaže da ih imam na Steamu. Ma bacanje para...
na koji će mi moj fizička kopija da skuplja prašinu i kada se izgrebe disk šta onda? a i onako sve PC igre su sa DRM-om bio to steam, origin, uplay ili nešto deseto.

kako god okreneš samno iti disk skuplja prašinu, ali dobro nova igra i treba da košta punu cenu, ali uglavno se ista sroza i to je to. ali recimo jeste bzv da recimo retail GTA5 na 7DVD-DL košta isto kao i digitalna verzija (kod nas jeste, ali meže se naći i za 30-35$)

+ steam mi dođe kao zamena za msn
Happy go retro, commodor akcija XD
Ne dira me ovaj fazon sa plaćenim modovima, igre na steamu mahom ne plaćam a uspela sam da doteram broj na preko 220 igara XD
Bolje mi je ovako nego da mi toweri zauzimaju prostor XD
kupih skyrim za 4eura, reko ono, da kupim nesto, a i probat cu prec sad kad budem imao mjesec dana godisnji Smile
Ta igra nema kraja XD Ima ljudi i sa po 3000 sati pa nisu prešli XD
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17