AnimeOverdose Forum

Full Version: Seraph of the End (2015)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Anime je dobar ,a ne odlican. Animacija mi se jako dopada ,a borbe i oruzja mi nisu losi. Znaju likovi nekad biti iritatni al to ne smanjuje vrijednost animea. Nadam se da ce druga sezona biti jos bolja.Vjerno pratim mangu
Animacija je sasvim solidna,cinimi se da je nekako je sve vec vidjeno sto se tice radnje plus fali mala doza epicnesa u tabanjima(mozda cuvaju za kasnija tabanja kada budu malo vise koristili demonske sposobnosti ).Za sada ne mogu da se povezem ni sa jednim likom u seriji,fali im coolness faktor ili su nekako bledi.

Oket anime za gledanje bez nekog suvisnog razmisljanja o zapletu i prici.
Pratila sam radi reda, sad čekam podzaplet zapleta XD XD XD
Ovakve stvari namerno gledam bas zato sto su ocajne. Big Grin Video sam da se napaljeni weeabooi loze na ovo, samo takvima i moze da se svidi ovo. Deja vu, Eren glavni lik je maloumnik koji bi samo da srlja i pobije vampirice, kasnije napreduje i zeli da zastiti drugare, ujedno jedan od najglupljih glavnih likova ikad, druzi se sa jos jednim tupanom koji isto oce u pocetku da pobije vampire, isto srlja, al zapravo oce seku da stiti. Standardni clan Ekipe je i onaj beskorisni Armin kog je obuzeo demon, ali su glavni likovi ipak uspeli da ga vrate sto je N-E-C-U-V-E-N-O, nakama power hehe, kao i jos par nebitnih, lepo nacrtanih devojcica, moraju i muskarci necije figurice da kupuju. Twistovi su fascinanti, ratuju vampirici i ljudi i niko ne gine, glavni lik izgubi kontrolu nad svojim unutrasnjim demonom, poce da roka sve i na kraju ga u normalu vrati devojcica tako sto ga je zagrlila i nekoliko puta izgovorila njegovo ime, nakama power 2, hehehe, mrs. Borbe su posebna prica, kao slideshow da gledas, a kada prikazuju vise njih u isto vreme prikazuju jednu staticnu sliku na kojoj se niko ne pomera i kao cujes zveckanje maceva pa sve izgleda prejadno. I naravno, power-up sa onim pilulama alla Chouji, postajes jaci ali moze ti sprzi organe, smeh.
Mirne duse 1/10 Big Grin
^Dobit ce i drugu sezonu u oktobru, 'oš nastavit gledat? Big Grin
^Nema sanse, ovo je bilo dovoljno da zadovolji moje mazohisticke potrebe, a kada se opet budu probudile, novih gluposti na koje ce se loziti viboi ce biti. Big Grin
napokon pocela druga sezona ,prva epizoda mi je bila jako dobra Smile
Nedavno sam pogledao prvu sezonu i ne planiram da gledam drugu iako se prva završila sa cliffhangerom. Strašno površan i smešan anime koji ne nudi ništa novo i originalo, ali baš ništa.
Pages: 1 2