AnimeOverdose Forum

Full Version: Dodje jos jedan rodjendan :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
a mi ga opet zaboravili XD

Eto, jbg, opet smo zaboravili sopstveni rodjendan za skoro mesec dana Undecided a bio sam ubedjen da je u aprilu-maju, a ono ni manje ni vise nego 17.03. XD
Dakle, AO danas puni 11. godina i drago nam je da ste i dalje s nama pa makar to bilo cisto reda radi iz navike, hvala svima Wink

A na sve ovo me je podsetio rodjendan gospodina koji je zasluzan za ovaj zaebani izgled sajta, za sistem za ubacivanje titlova i za sve te zaebane, nevidljive stvari na sajtu/forumu Smile Drago, da si nam ziv i zdrav i da nam ne pobegnes glavom bez obzira Big Grin

[Image: Anime_happy_birthday.gif]
ako ste zaboravili rođendan, ne morate zaboraviti kolače... dakle i gdje i kada? XD :p
お誕生日おめでとうございます!
Tanđobi omedeto
Su_Mi, učini sebi uslugu pa pojedi šniclu i zaboravi kolače.

Anyway, svaka čast i sve čestitke za dug i kontinuiran rad foruma. Na našim prostorima se retko koji forum održi više od godinu dve ( bar od onoga što sam ja pratio ).
-Srećan rođ, da potrajete još par decenija minimum Smile
Ko bi reko da ovaj forum postoji 11 godina, svaka cast i da se sto duze odrzi i dobije jos veci broj aktivnih clanova. Smile
Evo i ja da cestitam rodjendan! Big Grin
Sad je vec realno da su neki od ovih novih clanova sto traze Naruto prevode mladji od samog foruma XD
^hahahahahaha ova ti je bila dobra XD
Srecan rodjus, a za njim i lele reakcija kada pomislim koliko dugo su neki od nas na ovom forumu XD
Pages: 1 2