AnimeOverdose Forum

Full Version: Jos samo malo ;)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
...do novog sadrzaja


Novi sadrzaj na sajtu je sve blizi, a u medjuvremenu, novi titlovi Wink

Titlovi:
  • Ghost In The Shell Arise Border 3 Ghost Tears - Kostap5
  • Ghost in the Shell Arise Border 4 Ghost Stands Alone - Kostap5
  • Persona 3 The Movie 2 Midsummer Knight's Dream - Kostap5
  • Captain Earth - eps. 19-21 - SRBCHYROLL
  • Death Parade - eps. 08-11 - YuSpawn, Vladislava Vitić_Hacumomo
  • Fairy Tail (2014) - eps. 43-46 - SRBCHYROLL
  • Free! - eps. 11-12 - DeidaraxS7
  • Free! short movies - eps. 01-03 - DeidaraxS7
  • Garo: Honoo no Kokuin - ep. 20 - Yuukine
  • Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG - eps. 18-23 - Kiba
  • Higurashi no naku koro ni - eps. 01-06 - Kostap5
  • Magi: The Labyrinth of Magic - eps. 02-03 - Happy, YuSpawn
  • Mouryou no Hako - eps. 08-13, Special - Su_Mi
  • Naruto Shippuden - eps. 401-404 - SRBCHYROLL
  • Parasyte (2014) - eps. 19-21 - Stefan.6
  • Planetes - ep. 15 - YuSpawn
  • Tokyo Ghoul √A - ep. 06 - DeidaraxS7
  • Yu Yu Hakusho - eps. 87-93 - sdj-serbiano

[Image: captain_earth.jpg] [Image: death_parade.jpg] [Image: fairy_tail_2014.jpg] [Image: Free.jpg] [Image: Free._Vol.6_Blu-ray.png] [Image: garo_1.jpg] [Image: gits.sac.2.jpg] [Image: u2zzlSG.jpg] [Image: magi.jpg] [Image: mouryou_no_hako.jpg] [Image: shippuuden.jpg] [Image: parazit.jpg] [Image: planetes.jpg] [Image: tokyo_ghoul_2.jpg] [Image: yu_yu_hakusho.jpg]
Cvrc Smile Zakasnio u ovim vestima. Oh well, bicu u sledecim Big Grin
Bome, jos malo i gotov yu yu hakusho i parasyte. nice Smile
I naravno, svaka cast svim prevodiocima, to se podrazumeva Wink
Još malo i GITS završen Big Grin
Svaka cast svima.
Quote:Još malo i GITS završen Big Grin

Još 3 epizode 2nd GiG-a i Solid State Society.

Svaka čast prevodiocima na udarničkom trudu.Cool
Samo jos da happy i yuspawn izdrze sa magi pa da imam sta da gledam sa drustvom Toungue Smile
Pa da dobacuješ " Ja ovo ne bih ovako preveo" XD Ne može.
Pozdrav svima na ovome predivnom sajtu!

Posebno za Peglu i Gokua!

Prosto su mi suze krenule kada sam se ponovo ulogovao ovde, mislio sam da mi je user i šifra nepostojeća, da ste me zaboravili!!!!

Posebno mi je drago što vidim da se Shipuuden i dalje redovno prevodi....stari članovi se sećaju kolika ja tu "rupa" bila, koju smo uspeli da popunimo.

Godinama nisam bio ovde, nažalost obaveze me odvedoše na neku drugu stranu.....drago mi je da je ovaj sajt u boljem stanju nego ikad! Vidim da neki ljudi i dalje razbijaju u pogledu čuvene "all time greats "liste...pegla naravno večito nedostižan...Jeleran i Sai...pa ta dva člana su prosto rasturala u vreme kada sam ja bio aktivan....oni su izbacivali prevode brzinom svetlosti...veliki pozdrav za njih.

Ko zna..možda se u nekom narednom periodu ponovo malkice aktiviram......vidim da moj Bleach još uvek nije kompletiran.....možda eto povedem talas kao šta sam učinio sa Shipuudenom.

Srdačan pozdrav za sve članove...samo nastavite....NAJBOLJI STE!
Hehehehe ovo Jeleran nisam sto godina cuo Big Grin Ako se ne varam Goku je poceo sa tim. Welcome back, nadam se da ces imati prilike malo cesce da dolazis Smile Sto se tice Bleach, posle soul society da je odrzao taj kvalitet koji je imao za vreme soul society, preveo bi ga davnih dana, ali nazalost nije, a verujem da i jos jedan od razloga zbog kojeg se ljudi ne hvataju u kostac da ga prevode je zbog kolicine filera i sto je prekinut i nezavrsen. Mada, u mom slucaju, uvek drzim fige da bude sto vise kompletiranih serija u listi prevoda tako da ko zna, mozda i uspes sa tim talasom da pokrenes nekoga Smile
(2015-03-30, 21:27)Eleran Wrote: [ -> ]Hehehehe ovo Jeleran nisam sto godina cuo Big Grin Ako se ne varam Goku je poceo sa tim. Welcome back, nadam se da ces imati prilike malo cesce da dolazis Smile Sto se tice Bleach, posle soul society da je odrzao taj kvalitet koji je imao za vreme soul society, preveo bi ga davnih dana, ali nazalost nije, a verujem da i jos jedan od razloga zbog kojeg se ljudi ne hvataju u kostac da ga prevode je zbog kolicine filera i sto je prekinut i nezavrsen. Mada, u mom slucaju, uvek drzim fige da bude sto vise kompletiranih serija u listi prevoda tako da ko zna, mozda i uspes sa tim talasom da pokrenes nekoga Smile


Hahahaaha, osećam određenu dozu "blagog podsmeha" Jelerane, sa ovim "pokretanjem talasa".....Thumbs up! ...ne znaš ti kakav sam ja prevodilački tim u ono vreme organizovao i rukovodio....ledi Mura, Anubisbuca, Simpatični Mladić i moja malenkost...to je taj talas.Blush....ma cunami!!!!XD

Pozdrav, doktore!
Pages: 1 2