AnimeOverdose Forum

Full Version: Arslan Senki (2015) - Preuzeo FuRy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
The Heroic Legend of Arslan

[Image: Arslan-Senki_zpsfnt92ngg.png]

Vrsta: TV Serija
Status: Pocetak - 5. April
Broj Epizoda: Nepoznat
Žanr: Akcija, Avantura, Drama, Istorija
Fansub Grupa: Nepoznato


Quote:Priča nas odvodi u Pars, napredno kraljevstvo kojim vlada neustrašivi i nepobedivi kralj Andragora. Arslan, glavni lik ovog ostvarenja je mladi i radoznali princ Parsa, koji i pored velikih napora nema sve sto je potrebno da jednog dana nasledi svog oca. Sa svega 14 godina Arslan odlazi u svoju prvu bitku i u njoj gubi sve, dok gleda kako mu nekada slavno kraljevstvo biva optočeno plamenjem. Međutim, Arslanu je sudbina da bude vladar i pored svih izazova koji ga očekuju on kreće na put da povrati svoje palo kraljevstvo.


Evo čisto da najavim prevod za anime.
D0 j4ja, jos BGA sadrzaja.
Za grupu je uzet "Kaitou" Prevod je solidan (msm na engleski), prva epizoda je gotova. I uskoro ce biti upload-ovana.
Srećno sa prevođenjem. Thumbs up!
(2015-04-07, 22:20)DeidaraxS7 Wrote: [ -> ]Srećno sa prevođenjem. Thumbs up!

Hvala Smile

Ukoliko neko primeti neku gresku ili mozda misli da nesto treba/moze drugacije ili bolje, neka javi. Prihvatamo kritike Smile
Ionako sam htela da počnem sa ovim, a sad kad će biti i prevoda sigurno
ću gledati sa njima. Nije bio loš prevod, bilo je samo nekih malecnih
greščica koje se svakome dogode, sve ostalo je bilo odlično. Smile
gledat ću s tvojim prijevodima...

samo naprijed
(2015-04-07, 23:42)DeidaraxS7 Wrote: [ -> ]Ionako sam htela da počnem sa ovim, a sad kad će biti i prevoda sigurno
ću gledati sa njima. Nije bio loš prevod, bilo je samo nekih malecnih
greščica koje se svakome dogode, sve ostalo je bilo odlično. Smile

Slobodno reci ako ti nije mrsko. (osim ako nisu progutana slova i sl.)

(2015-04-07, 23:48)Su_Mi Wrote: [ -> ]gledat ću s tvojim prijevodima...

samo naprijed

Hvala, uzivaj Smile
S obzirom da je situacija sa soft subovima blago uzasna, ovaj anime za sada ide na hold dok se ne pojavi neka grupa vredna pomena ili dok ne krene BluRay.
Hvala na razumevanju.
aj onda cu da prebacim temu u pauzirane Wink
Pages: 1 2 3