AnimeOverdose Forum

Full Version: Magi: The Labyrinth of Magic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 42773l.jpg]

Ovo je priča o toku sudbine i o borbi da se ovaj svet očuva.
Aladin je dečak koji želi da istraži svet nakon što je veći deo svog života proveo zatočen u jednoj prostoriji. Njegov najbolji prijatelj je đin po imenu Ugo. Aladin otkriva da je on u stvari Magi, čarobnjak koji bira kraljeve, i da je rođen da bira kraljeve koji će pratiti put pravde, uz put se boreći protiv onih koji žele da unište sudbinu. U svojim avanturama sreće dosta likova iz 1001 noći poput Ali Babe i Sinbada.


Vrsta: TV serija
Broj epizoda: 25
Studio: A-1 Pictures
Fansub grupa: DmonHiro
Svaka cast na izboru, uz HxH mozda i jedan od najboljih duzih shounen naslova koje sam pratio. Prica kao i kod svakog slicnog naslova pocinje dosta sporo i klise ali se polako razvija i mogu reci da manga u svom trenutnom stanju po toku price moze da postidi i OP, a kamoli ostale. Kao i HxH pocinje naivno dok kasnije dolazi politika, izdaja itd.

Serija je za sada ispratila negde polovinu mange (bar je tako autorka rekla posto je manga ongoing pa ko ce ga znati).

Nadam se da ce da se prevedu obe sezone. Smile
Svaka cast, taman posto mi je HxH vratio veru u shounen naslove nastavljam sa Magi...
@Lavi... Kingdom je isto dobar shounen, meni se nesto nije ni svideo OP .
Meni je prva ep bila dobra i zanimljivo
Kako se zove lik na slici gore lijevo? XD
Sinbad Smile
Posto pravim cistku, je l' se ovo i dalje radi, ili da ide u otkazane/nedefinisane?
otkazano
Pozdrav narode ima jedno pitanje dali se zna da li ce neko preuzeti ovaj anime da prevodi ili nece ili ce biti nedovrsen.Hvala unapred
Preuzecu ja kada zavrsim 2-3 na kojima trenutno radim. A s obzirom da sam pri kraju, moze da se vrati u aktivne Smile
Ja sam vec uzeo da prevodim Magi ako mogu ja da uzmem da ga prevodim jer sam preveo 4ep,ako moze.
Pages: 1 2