AnimeOverdose Forum

Full Version: Hello strangers!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Nekako sam preskocio ovo. XD
Zivim u Smederevu,imam 20 godina i volim japansku kulturu i animaciju (no shit). Skidam prevode vec par godina ovde, ali eto visio sam po nekim drugim forumima i nisam nasao za shodno da vam se pridruzim.
Anime: HxH (2011),FMA/B,Monster,Steins;Gate,Shingeki no Kyojin,Death note,,Berserk,Ghost in the Shell SAC,.. (Parasyte,Zankyou no Terror,Ping Pong)
Film: Mononoke,Kara no Kyoukai,Berserk,Summer Wars..
Manga: Claymore,Naruto Shippuden (prestao prosle godine),Ao no Exorcist,Deadman Wonderland.
Muzika : Ne volim ni jedan zanr posebno,tacnije nije mi bitan zanr slusam (rock,metal,punk,hip hop,klasicnu,d&b,dubstep,house,jazz..)
Verovatno cu ubrzo iznervirati neke ljude i biti biti banovan,ali u slucaju da se to ne desi dobili ste dugogodisnjeg clana.. XD
zanimljivo, najs anime/manga/music ukus...i uz to netko tko je moj vršnjak.. yay

dobro došao Anime
welcome uzivaj Anime
willkommen Smile
Dobrodošao.

Quote:Verovatno cu ubrzo iznervirati neke ljude i biti biti banovan,ali u slucaju da se to ne desi dobili ste dugogodisnjeg clana..

Potrudi se da ne budeš.Cool
Pozdrav, uzivaj Smile
Pozdrav, dobro došao Smile
Opa, komsija iz Smedereva Big Grin ..Dobrodosao, mora jos ljudi iz Smedereva, da osvojimo forum Big Grin
(2015-01-09, 20:38)D3xter Zoldyck Wrote: [ -> ]Verovatno cu ubrzo iznervirati neke ljude i biti biti banovan,ali u slucaju da se to ne desi dobili ste dugogodisnjeg clana.. XD


sasvim malo je truda potrebno, tako da nema potrebe da ti poželim da istraješ u tome.
(2015-01-09, 20:43)sarcasticGirl Wrote: [ -> ]zanimljivo, najs anime/manga/music ukus...i uz to netko tko je moj vršnjak.. yay
dobro došao Anime
Je l' zanimljivo ili najs? Whistling btw dobar nick


(2015-01-09, 23:40)Ashaman Wrote: [ -> ]Opa, komsija iz Smedereva Big Grin ..Dobrodosao, mora jos ljudi iz Smedereva, da osvojimo forum Big Grin

Pih,nisam se nadao komsijama ovde.. XD koliko nas to ima kad vec pretendujemo osvajanju foruma?

Hvala svima na dobrodoslici! Big Grin
Pages: 1 2