AnimeOverdose Forum

Full Version: Free!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: free.jpg]

Vrsta: TV
Broj epizoda: 12
Žanr: Komedija, Škola, Sport, Svakodnevni život
Studio: Kyoto Animation
Godina: 2013

Opis:
Priča se vrti oko Nanase Haruke, momka koji je oduvek voleo da bude u vodi i da pliva.
Pre nego što je završio osnovnu školu, učestvovao je na turniru u plivanju zajedno sa svojim prijateljima i članovima Plivačkog kluba, Makotom, Nagisom i Rinom. Nakon njihove pobede, svaki od momaka otišao je svojim putem.
Vreme je prošlo, a na sredini njihovog tihog srednjoškolskog života pojavljuje se Rin i izaziva Haruku na meč, pokazujući mu svoju ogromnu moć.
Ne želeći da se ovako završi, Haruka okuplja Makotoa i Nagisu i dovodi novog člana po imenu Rei da osnuju Plivački klub srednje škole Ivatobi da bi pobedio Rina.
Pogledao sam 7 ep što si prevela. Dobro prevodiš, jedina mi je zamerka što si pisala unutrašnji i spošljašni bazen. Zatvoreni bazen i samo bazen, mada može i otvoreni bazen. Mada ovo može biti i do lokalizma, ne znam odakle si, možda se kod tebe tako govori, kod mene ne Big Grin Mislim da je bila još neka stvar tako bukvalno prevedena, ali se ne sećam koja.
Alexov gulity pleasure anime
(2015-01-04, 15:38)Happy Wrote: [ -> ]Pogledao sam 7 ep što si prevela. Dobro prevodiš, jedina mi je zamerka što si pisala unutrašnji i spošljašni bazen. Zatvoreni bazen i samo bazen, mada može i otvoreni bazen. Mada ovo može biti i do lokalizma, ne znam odakle si, možda se kod tebe tako govori, kod mene ne Big Grin Mislim da je bila još neka stvar tako bukvalno prevedena, ali se ne sećam koja.

Hvala ti.
Navikla sam da svi tako govore, pa sam zato tako napisala. Živim u okolini NS-a.
Nešto nisam mogla da skinem 12. epizodu
od [Hatsuyuki] pa sam skinula od [HorribleSubs],
ali bih da i tu poslednju epizodu prevedem od
[Hatsuyuki] pa sam po netu tražila da li negde
može da se skine njihov prevod (.ass), ali nigde
nisam mogla da nađem. Da li možda neko zna
gde bih mogla da nađem, ili jel može neko da
mi pošalje ako može da izvuče prevod iz videa
od [Hatsuyuki]??

Hvala u svakom slučaju. Shy
[Hatsuyuki] i [HorribleSubs] imaju identicne tajminge. Prevod za ep 9 sam gledao sa HS videom i sve je savrseno islo. Tako da nije nikakav problem da uradis [HorribleSubs] prevod.
Poslati su prevodi za sve epizode,
samo se još čeka odobrenje prevoda,
i projekat može u kompletirane.
Isto važi i za: Free! short movies.
Svaka čast.Thumbs up!
(2015-03-01, 21:27)Kiba Wrote: [ -> ]Svaka čast.Thumbs up!


Hvala ti, Kiba. Anime