AnimeOverdose Forum

Full Version: Parasyte (2014), preuzeo Stefan.6
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Šta bi sa ovim projektom? Lepo je krenulo, a onda su izašle dve epizode zaredom i od tada nema nikakvih novosti. Nadam se Stefan nije odustao, i ako jeste, da znam da nastavim bez prevoda.
Ja sam nastavio bez prevoda. Jbg, šta ću, nisam mogao da se strpim. Inače, do sada je izašlo 10 epizoda.
Ako već Stefan.6 neće nastavljati sa naslovom, da li je problem da ja ubacujem prevode??

Hvala unapred. XD
Meni svejedno, nego ajde da sačekamo i sutra, možda se javi. Da ne dođe do duplog posla.
Mozda decko i prevodi, i kod mene se nakupi po 2-3 nedelje bez objave pa se ubaci 3-4 ep da jednom. Sacekajte bar jos koji dan dok ne vidi poruke, mozda i radi ili je zastoj zbog obaveza.
Važi, sačekaću bar do utorka-srede da se bar javi na forumu da l' prevodi i nastavlja sa naslovom.
Zdravo ljudi.
Izvinite zbog zastoja sa prevodima, ali ovog meseca imam zaista veliki broj obaveza.
Nisam dugo ulazio na forum tako da nisam video poruke.
Zamolio bih vas za malo strpljenja nisam odustao od projekta, već jednostavno ne stižem.
Juče sam poslao epizode 8, i 9.
Pozdrav, i izvinite još jednom.
Drago mi je da nisi odustao. Big Grin Znam da si pre istog dana izbacivao prevode, pa mi zato bilo čudno.
Baš mi je drago Stefane što si se vratio. Big Grin
Sad nastavi punom parom.
Pogledao sam sve ep na anime srbija. Dobro prevodiš, jedina zamerka mi je poslednja epizoda i reč učijonica.

Zamoliću sve da još jednom pročitaju pravila http://www.anime-overdose.com/forum/misc...ules&fid=3

Projekat zastareva posle 3 meseca, a ne ako nije bilo prevoda 2 nedelje. Svi mi imamo obaveze.
Pages: 1 2 3 4