AnimeOverdose Forum

Full Version: Gantz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
[Image: 5998.jpg]

Radnja GANTZ-a se vrti uglavnom oko dva lika – Keija i njegovog prijatelja iz detinjstva, Katoua. Već prva epizoda nam nudi krvavu scenu – naši junaci ginu tako što ih pregazi voz dok su pokušavali da spasu pijanca. Međutim, umesto da se pojave u Raju ili Paklu, naši junaci su prebačeni u sobu punu stranaca u kojoj se nalazi crna kugla pod imenom GANTZ. Kao da im šok smrti nije i sam dovoljan, ljudi u sobi su primorani da idu na opasne misije gde su zaduženi da ubijaju razne vanzemaljce – misije sa kojih se retko ko vraća. Sada se Kei, Katou i još par likova moraju izboriti za svoju slobodu pomoću velikog arsenala oružja i sa malom šansom za opstanak.

Godina emitovanja: 2004
Broj epizoda: 13

Recenziju možete pročitati na Gantz

Razumeo neko kraj ove anime?

peetko

jel ima neko prevod za Gantz
Mislim da ovakva tema vec postoji, ali ako ne onda da ti barem razjasnim da je kraj alternativan, zbrzan i nikakav i da od momenta kad se krece treca tura u kojoj ostaje on alone vec ne ide po mangi, a manga je predrkancija i ima mnogo bolje zezancije, e sad jedino sto je bolje da ovako nesto prepustim Alex5ko i Zabuza Momoci-ju da ti jos malo razjasne, eventualno i Perin posto su oni za ovaj anime tatamate Big Grin
Cova, pogledaj kad je ovaj lik otvorio temu: 2007-12-27, 01:37 XD XD XD XD Ovaj peetko ju je samo izvadio iz naftalina da upita ima li ko prevod XD XD XD
Covece ovo je ispala veka XD XD XD nisam uopste ni gledao, mislio sam da je nova tema posto ima samo jedan dva posta, nisam ni gledao na datum DAMN! hahahahahaha, gledaj s vedrije strane, bar sam vas svu trojicu nahvalio XD
Ma znam XD I ja sam taman kren'o pisat', kad aj' reko nesto mi cudno, ovaj lik nije svracao ovde, kad ono prc- pogledah datum i izbrisah ono sto sam hteo reci XD XD
Gantz je ekstra ali manga je bitna posto je anime zbrzan u 26 CENZURISANIH epizoda. Pih prava tema iz naftalina HE HE
Kako cenzurisan_ Ja nisam primetio nista cenzurisano kod mene XD XD Cak i ona hetai scena je necenzurisana XD XD
(2009-04-13, 23:28)Perin Wrote: [ -> ]Kako cenzurisan_ Ja nisam primetio nista cenzurisano kod mene XD XD Cak i ona hetai scena je necenzurisana XD XD
E zato citaj mangu pa ces videti zasto je i kako cenzurisanWink veruj mi to mi je najbolja mangaSmile
Citao sam ja mangu, nisam poslednjih nekoliko brojeva, ali kada sam je citao, citao sam od mesta odakle se zavrsio anime (mislim, 'zavrsio'.)
Pages: 1 2 3 4 5