AnimeOverdose Forum

Full Version: Tokyo Ghoul
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2014-07-11, 20:18)Super Freshman Wrote: [ -> ]Jer me iritira taj preveliki hajp koji se digao oko jedne balege Big Grin


Nema razloga, ako već duže vreme pratiš anime, trebalo bi da si navikao na to. Toungue
Trebao bi danas pogledati i 3. epizodu, ali me mrzi, a to govori o tome koliko mi se sviđa ovo Big Grin
Prosto je neverovatno koliko su zbrljali ovaj naslov, znaci kada ja koji ne citam mangu mogu da vidim da su preskocili more sadrzaja, bukvalno s pocetka arka na kraj u 2 epizode sta da se prica vise. Ne mozes ti toliku pricu strpati u 12 epizoda i da valja nema boga.

Eto cisto radi reda sam pogledao po netu za 4-tu epizodu u njoj su u odnosu na pocetak i kraj preskocili (ne zbrzali nego preskocili) 15 chaptera, e jbt kako mozes da preskocis 15 chaptera i da ispricas pricu kako treba nema logike. Isti slucaj u 5 epizodi u 4 vidimo da ovaj kao nesto trenira (to jest prima batine), a u 5 vec u fazonu da se bije kao "ojacao na treningu" itd.... XD

Steta verujem da kada bi verno pratio mangu ovo bio skroz dobar naslov + animacija mu je dobra.

Jedino moram da pohvalim opening koji mi je odlican. Smile
Ja sam još mislio da anime ima spor start posle prve dve epizode, a sada već vidim istu za***anciju kao sa Gokukoku no Brynhildr. Džaba što mi se opening sada dopada kada je anime već na putu do S***ograda. Manga je meh, ali ne kažem da ne može proći.
Pogledao sam prvih 5 ep i ono anime mi je totalno meh ali gledljiv, jedino sto mi je iznadprosjecno je opening jest da sa vizualnog aspekta nije ni tu nesto posebno al pjesma kida samo tako.
Nekako dok sam geldao sve me nesto asociralo ko da je anime mjesavina deadman wonderlanda i malo darker than black, znaci nista preorginalno ali mi je opet dosad gledjiv bio iako sad citam da ce ga vjerovatno unakazit kao i Brynhildr tako sto 2 ocur anime strpaju u 12 ep -.-
Ja sve čekam da vidim da li će glavni lik da pređe na dark side... koji nije baš u punom smislu dark side... al bi mogao da pređe XD XD
Batalila bih anime da Miyano Mamoru nije seiyu Love Inače ništa posebno. Popravlja se od treće epizode, ali ništa više od toga da je gledljiv. Možda budem čitala mangu.
Jedino šta valja je opening.

Meni nije nista specijalno, ali nije ni da sada pljujete po njoj bas toliko. Bio mi zanimljiv onaj feminizirani lik sto je hteo da pojede naseg glavnog glumca, pa kada je mirisao maramicu natopljenu krvlju, ja crkla od smeha Smile

Ali zato pesma kida. Big Grin ceo dan je pevam Big Grin Iako samo izgovaram neke cudne zvukove Toungue
(2014-08-19, 23:52)Plava zvezda Wrote: [ -> ]Meni nije nista specijalno, ali nije ni da sada pljujete po njoj bas toliko. Bio mi zanimljiv onaj feminizirani lik sto je hteo da pojede naseg glavnog glumca, pa kada je mirisao maramicu natopljenu krvlju, ja crkla od smeha Smile

Prvo mi je faca bila ovakva Surprised a onda sam se odvalila od smeha. Izgleda da je u svakom animeu potreban barem jedan perv negativac XD
Ne znam da li ću izdržati da do kraja odgledam ovu seriju... Blagi očaj...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16