AnimeOverdose Forum

Full Version: JoJo's Bizarre Adventure OVA
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da ne bi pravio off topic u druge dve teme.

Počeo sam da gledam Jojo's Bizarre Adventure. Ali nisam gledao anime iz 2012 već OVA, još su mi ostale tri epizode iz 2000. Koliko sam razumeo i u animeu iz 2012 i OVA je ista priča? Možda grešim za to. Želeo bih da kažem da mi je žao što nisam ranije počeo da gledam ovaj anime Smile

Za sad mi se sviđa kako je urađeno. Borbe su neke od njaboljih koje sam video u bilo kom animeu. Sve je čudno i stilizovano. Odela i ponašanje likova su veoma upečatljiva.

Za sad mi je sve odlično, kad pogledam ovo što mi je ostalo planiram da gledam i anime iz 2012 Smile
OVA obrađuje treći arc mange.

A Jojo iz 2012 obrađuje prva 2 arca.

Ova nova sezona koja sada ide Stardust crusaders obrađuje isti arc kao i OVA.
Mislim da mi neće biti problem da ovo pogledam još jednom sa boljom animacijom. U početku mi je Jotaro bio dosadan lik, ništa nije radio ni pričao. Tek kasnije je počeo da bude interesantan, ali još nisam sve odgledao. Treba tek da vidim šta Dio može. Za sad ima vrlo neobičan glas. Nisam baš oduševljen.
isto sam odgledao ranije ovaj djavo....znam sve sto ce biti,ali...sjajna animacija...bolje su borbe uradjene.
Malo Jotarov stand ima isti napad kao Kenshiro TATATATATTATATATTATATA XD
Ali rece neko da su mange nastale u isto vreme 80-tih..