AnimeOverdose Forum

Full Version: S.A.R.S.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
AKA Sveže Amputirana Ruka Satrijanija

Alternativni rok bend iz Beograda osnovan 2006-e godine. Postali su popularni 2009-e otprilike. Probili su se sa pesmom "Buđav lebac". Trenutno su jedan od najpopularnijih novih bendova na našim prostorima. Prepoznatljive pesme su im "Buđav lebac", "Rakija", "Perspektiva", "Lutka"...

Sluša li ih ko? Mnogo mi se sviđa njihov novi album, "Ikone pop kulture", bukvalno nemaju loše pesme. Jazzy funky zvuk ovog albuma mi se baš baš dopada. I tekstovi su odlični.
ja sam čula onu Lutka, odlična je....kad je izašla mislim da ju je od mojih cca 250 frendova na fb, njih 95% postavilo
kroz mjesec dana....izašla mi je na nos...

ali dobra je, nema šta...ostale nisam slušala...no da se primjetiti da ih ljudi vole Big Grin
Ništa je to kakvih imaju pesama. Nego je možda najcatchy pa je narod voli. Poslušaj npr "Dane brojim" ili "Ikone pop kulture" sa novog albuma. Big Grin
povraća mi se kda čujem lutku i mitohondrije. ovako generalno su ok, dok se pevač ne blesavi i peva ktoz nos sa nekim smešnim akcentom
Volim ih ponekad cuti malo "klovn" i "rakija" su mi najdraze pjesme.
Jednom sam cak otisao uzivo ih slusati i bili su dobri Big Grin al sad skoro svako pola godine dolaze u hercegovinu pa mi i nisu nesto posebno kad dodju da me natjera da kupim kartu Anime
Pa ima par pesama koje su mi ok, a jedina za koju mogu da kazem da mi se svidja je perspektiva, mada nisam cuo nijednu sa novog albuma mozda bi mi se neka od tih svidela.
Dobri su ,volim neki put da ih pustim,nikada nisam bio na njihovom koncertu ...A cuo sam prvi put za njih 2009,10 i to upravo Budjav lebac,to je bio stvarno hit,nema ko to nije slusao,i dan danas imam tu numere u telefonu Big Grin. .