AnimeOverdose Forum

Full Version: Ping Pong The Animation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
[Image: 3539nxz.jpg]
Tip: TV
Epizoda: 11
Status: Trenutno izlazi
Žanrovi: Sport, Seinen

AniDB

Opis: Ovaj anime je baziran po istoimenoj mangi "Ping Pong" autora Taijoua Macumotoa. Elem, priča prati učenika srednje škole Jukatu Hošina, poznatijeg kao Peko i njegovog prijatelja iz detinjstva, Makoto Cukimotoa, poznatijeg kao "Smajli". Oni su članovi lokalnog stonoteniskog kluba i obojica su prirodno naklonjeni sportu. Iako je kao ličnost miran, Smajli nikada nije izgubio od Peka. Trener kluba uzima u obzir to i pokušava da razvije Smajlijev talenat i promeni njegov stav prema stonom tenisu.

Komentar: Lični favorit u ovoj sezoni, opravdao moja očekivanja posle prve epizode(što je jako teško Big Grin)
Elem, tek počeo a već se zahuktava. No tako i treba s obzirom da će biti samo 11 epizoda.
Animacija je cool, odlično se uklapa. Naravno većini će biti čudna(blago rečeno XD) ili bar ljubiteljima šonen naslova.
Opening i ending na mestu. Posebno mi se sviđa muzika iz openinga ;/
Opšti utisak posle prve epke je totalno pozitivan... Čoveče onaj Kinez je ludak! Nisam očekivao da bude takav badass XD
Sad treba čekati 7 dana... sucks! ;/

http://img545.imageshack.us/img545/2122/lds3.png
http://img819.imageshack.us/img819/1605/mqoj.png
Animacija mi je kul, video sam tejler. Ali priča me brine, kakva je? Da li je ovaj naslov vredan gledanja....?
^ Pa, sportski anime... Dakle, biće turnira i takmičenja, but koliko sam primetio neće biti "special powers" kao u Princu tenisa XD
Ima i komedije tako da - ne se brineš Big Grin

"Da li je ovaj naslov vredan gledanja:" - Jašta!
Odgledao prvu epizodu, dobar anime. Animacija ružnjikava malo ali se čovek brzo navikne. Muzika je odlična.
Pošto će anime imati samo 11 epizoda, odgledaću ga svakako.
The savior of anime appears, the savior of anime appears, the savior of anime appears!

Druga epizoda odvalila! Odavno mi se nije dogodilo da mi jedna epka nekog animea prođe tako brzo! Ono, bio sam u neverici, kao da je trajalo 5 minuta XD

Muzika IZUVA!

Još kad krene turnir... trans!
Šteta što crtež odbija mnoge pa neće naslovu ni da pruže šansu.
Inače se sasvim slažem za drugu epizodu.
Engrish u seriji je urnebesan. XD
^ Šteta za njih XD

Bogami 3 epka bolja i od prethodne.
Počev od novog openinga, pa turnir, novi likovi i na kraju šlag na tortu Kong vs Smile Big Grin

Ne znam zašto, al' navijao sam za Konga(valjda zato što mu je više stalo do pobede) XD

Jedina zamerka jeste što su mogli još malo da ih puste ;/
Da, dobar turnir, Smeško bi i moju babu pustio da pobedi, samo da joj ne povredi osecanja. XD
Počeo i ja da gledam. Big Grin Cool anime. Ne znam ni kako da ga opišem jer je totalno unikatan, ali meni skroz prija. Smile je jedan od najčudnijih protagonista ever. XD

Sviđa mi se ovaj unikatni crtež. Zanimljivo je da su ga ovako nacrtali znajući da se mnogima neće svideti na prvu loptu zbog njega.

Vrlo je tečan lak za gledanje, nema smaranja i bespotrebnih scena. Vrlo moguće da će ovo biti najbolji naslov sezone.
Manga je tako " ružno" nacrtana . Smile Zato je animacija u animeu takva.
[Image: taiyo-matsumoto-ping-pon.jpg]
Pages: 1 2 3 4 5 6