AnimeOverdose Forum

Full Version: Ping Pong The Animation
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Ja bih to pre nazvao realističnim crtežom jer japanci stvarno izgledaju tako, a ne ovako

[Image: 1564102_1305475487915.35res_356_338.jpg]
Zanimljivo izgleda. Odgledaću ga sigurno čim budu izašle sve epizode. Možda se desi da neko uzme da prevodi.
^ Imam na umu!
Ako je tako, ekstra! Biću strpljiv. Smile
Čoveče, hoće biti bar JEDNA "loša" epizoda?
Elem, nisam očekivao da Kazama pobedi Konga... pogotovo ne da ga razbije.
Možda je malo uticalo i to što je Kong provalio da ga je Smeško ranije "pustio"... opet, onaj zmaj i OST... super, extra, premoćno!

Kong je izgleda svoje završio... šteta, meni omiljen lik.

U meču između Peka i Sakume navijao sam za ćelavog i to samo zbog stila igre koji lično i ja preferiram kada igram haha
Kada Kazama igra sevaju munje i gromovi. XD
super saiyan samo što nije postao. XD
^ Jes' vala! XD

Izašla i 5ta epizoda.
Elem... Anime nastavlja da me iznova i iznova oduševljava svojom nepredvidivošću odnosno jednostavnošću.

Onaj lik na plaži što ga je Smeško tukao na onom turniru u 3 epizodi čini mi se(ne znam ni kako se lik zove) me podseti na Bijelo dugme i onu njihovu "Hajdemo u planine" haha
Mnogo mi je drago što Kong nije odustao od tenisa i što polako uči japanski(urnebesno) XD

Smeško polako prevazilazi "psihičke" probleme ili prosto pruža svoj maksimum samo kada ga naljutiš ;/

I čoveče tek sam pri kraju epke skontao da je onaj "Indijanac" u stvari Peko XD
Anime polako ulazi u svoju završnicu. 3 epizode još.
Počinje konačni obračun Big Grin
Sve što je dobro, kratko traje...

Još jedna predobra, sjajna, odlična, vrhunska epizoda međutim, kraj me je totalno strefio, utukao, razočarao(iako sam, ne očekivao, već znao šta će da se desi)...
Bemliga, obično se ne vežem za neke anime likove, ali za ovog baš jesam... čak sam i preterao XD
Valjda utiče na mene i to što se bliži kraj... I don't know.

Nego, za koga si ti navijao(i za koga uopšte navijaš) kada tako nonšalantno pišeš? XD
... i da
[spoiler]Ispostavi se na kraju da je onaj heroj ustvari Peko, je 'l? ... kad sam znao! XD[/spoiler]


P.S. Totalno sam utučen, treba mi odmor... ne očekujte nove prevode u skorije vreme [Image: ea5dar.gif]
Pa ako pogledaš poster serije Peko je u prvom planu ( sve govori) XD
Za koga sam navijao? Za Konga. XD
Pages: 1 2 3 4 5 6