AnimeOverdose Forum

Full Version: Omiljene borbe...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ime teme sve kaze. Dakle koje su vam omiljene borbe u serijalu.

1. Laxus vs Raven Tail
2. Laxus vs Jura
3. Natsu Dragneel & Gajeel Redfox vs. Sting Eucliffe & Rogue Cheney
4. Gildarts vs Bluenote
5. Gildarts Clive vs. Byro Cracy
6. Natsu vs Gildarts
7. Natsu vs Zero
8. Jura vs Brain
9. Natsu vs Gajeel
10. Makarov vs Jose
Hmmm, meni su borbe u FT čisto za nabrijavanje i dizanje adrealina. Zato mi je borba Natsua protiv Jellala (kako se zove? XD) najbolje. Baš ga razbije ko beba zvečku. A borba Laxusa i Mystogana mi je previše kul. Ali kao što sam negdje spomenuo, borbe su najbolje kada se pogleda cijeli arc.
Meni su borbe u FT slabe, sve po istom šablonu, ali kao što sam već negde rekao, avanture u FT su fantastične pa izvlače stvar. Omiljeni fajt so far mi je Natsu i ekipa VS Hades, pa još kad Laxus uleti... Epic. Big Grin
Erzine borbe su ubedljivo najdosadnije. Sve se svodi na izvlacenje novog oklopa iz dup***. Ove ostale us fine, mada me na trenutke anime stop zesce nervira.
Kao i u vecini naslova ovog tipa sve se svodi na snagu "prijateljvstva"
A omiljena borba mozda natsu vs jellal. :p
A gde si ti video da su se borili Laxus i Jura, to se jos nije desilo u seriji i ko zna kako ce da ispadne kada se animira... Smile

Meni su:

FT vs Hades
Erza vs Erza
Natsu, Gajeel & Wendy VS Droma Anim
Natsu, Gajeel vs Laxus
Fairy Tail vs Acnologia ( kratko ali odlicno ).
Jellal vs Jura
Natsu, Gajeel vs Sting, Rogue

Uglavnom ima ih jos dosta i dobro su mi uradjene borbe, sto se tice onoga da su na isti fazon pa koji maratonac nije. Bleach, Naruto, OP glavni likovi imaju 2-3 poteza koja koriste kroz celu seriju i pred kraj serije nauce ili dobiju nesto novo tako da mi to ne smeta ni tamo ni tu, a sto je Vele reko odlicna je avantura. Smile

A i prosto dizu adrenalin dok ih gledas... XD
+ Uz borbe ide i odlicna muzika, par puta sam se oznojio. XD
U mangi. Jeste da je bila kroz par panela, ali mi se dopala.

@ YequxortheHowler

Oznojih se dok napisah nik tvoj. Big Grin FT ima sjajnu muziku, bolju od svih maratonaca.
(2014-03-26, 13:38)Paladin Wrote: [ -> ]U mangi. Jeste da je bila kroz par panela, ali mi se dopala.

@ YequxortheHowler

Oznojih se dok napisah nik tvoj. Big Grin FT ima sjajnu muziku, bolju od svih maratonaca.


Ne samo među maratoncima, već i šire.
A mislio sam na ova 4 najveca. XD
Pages: 1 2