AnimeOverdose Forum

Full Version: Beat Shot
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: 16823.jpg]
Tip: OVA
Epizoda: 1
Godina izdavanja: 1989
Žanr: Sport
Trajanje: 30 min.

Opis:
Expert linksman Akihilo joins the university golf club at the same time as maverick golfer Akikazu. The pair often tee off against each other, thought Akikazu is distracted by the charms of his opponent's beautiful caddy, Misako.

Komentar:
Malo golfa, malo sexa, malo svega XD. Iznenadio sam se, budući da piše da je samo sport, a na kraju dođe kao neki soft hentai. Glavni lik je dobar u golfu, i njegov protivnik ga ne može pobjediti pa mu namješta žensku koja ga zavodi tokom igre tako što mu pokazuje gačice i što joj ispadaju sise kad se kao spotakne. To mu odvlači pažnju od igranja. Na kraju se je ipak uspio skoncentrirati pa je zabio loptu u rupu, haha. Kroz pola sta koliko traje OVA je povalio 2 ženske. Oba dvije su ultra hot. Dok je riješavao prvu, to mu je bilo prvi put, i nekim čudom, dugo ju je razvaljivao dole na podu, a bilo mu je prvi put. Trebalo je biti kraće, haha. Neću staviti screen capove da se dodatno ne na palite, ali vi sve jedno pogledajte. Radi golfa naravno, ne radi onog drugog. OVA je jako stara, iz 89. godine i teško je naći za skinuti, a titlova nema. Ja sam pogledao bez titla. Nije da vam trebaju nešto previše. U svakom slučaju, kratko i slatko, haha. Neka si pogleda onaj koga zanima.