AnimeOverdose Forum

Full Version: Hola a todos!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Šta da vam kažem, osim da sam katastrofalan sa predstavljanjem... tako da ću skratiti... neću da se brukam XD

Dakle, ložim se na anime, mange i celu japansku kulturu ko baba na ratluk... uostalom kao i vi... ili bar neki... Anime

Omiljeni žanrovi su mi epska i naučna fantastika... ukombinovano sa dozom trilera, onako sve delić po delić jedne velike misterije...
Akcije, komedije, naravno(ali ne sa onim japanskim "debilskim" smislom za humor XD)
Posebno gotivim sportske anime... tako da, u suštini gledam sve... Zapravo, jedino što izbegavam su Shojo-Romansa naslovi...
Trudim se da izbegavam vampire, i horore sa totalno glupom pričom-radnjom, takozvane nebuloze.

I da, glavni razlog zbog kojeg sam se registrovao je taj što od mojih 5 omiljenih anima ima prevod za "samo" dva... i to moram promeniti Wink
welcome Smile i uopste se nisi lose predstavio ovo je poprilicno dug post za to neg sto inace vidimo Big Grin imas li mal ili da nam jos kazes koji su to tih 5 naslova Wink have fun here
Welcome, uzivaj Smile
Hola, bienvenido. Smile
Dobrodošao! Takođe, ne gotivim horore i vampire.. Biće zbog istog razloga
Dobro nam dosao, i srecan rad zelimo Toungue
Dobrodošao Smile možeš nam reći koji su to animei koji nisu prevedeni?? Smile
Dobro dosao Big Grin
Dobro dosao Big Grin
Hahaha dobro došao na forumu.
Nadam se da ćeš se uklopiti sa nama svima.
Pages: 1 2