AnimeOverdose Forum

Full Version: True Detective (2014-)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
[Image: truedetectivekeyart.jpg]

Quote:The lives of two detectives, Rust Cohle and Martin Hart, become entangled during a 17-year hunt for a serial killer in Louisiana.

imdb 9.4/10
wiki



Jel zavrsena prva sezona ? Vidim da je bilo 8 epizoda prema imbd-u .
4 epizode ima za sada.
Odgledao sam dve epizode još pre dve nedelje, nikako da se setim da pogledam i ostale XD Inače, serija je odlična, teško da će se ove godine pojaviti neka bolja. A glumci su sjajni, mislim da nijedna serija u zadnjih par godina nije imala ovako dobre glumce, možda jedino Breaking Bad.
jedvice sam izdrzo pogledat prvu epizodu, imaju odlicnu glumacku podstavu, to su vrhunski glumci koji inace glume u filmovima

ali ovakav nacin pricanja price mi ide na zivce, neka imaju fucking linearnu radnju, di se zna sta je sta i di i kojim redom ide, ovo preskakanje je prvi veliki strike za mene, druga stvar je sto jedan slucaj ili jedna prica traje jednu sezonu koliko sam skuzio, ovim tempom mi je predosadno, neka jednostavno dovedu ove iz criminal minds da zavrse taj slucaj vise XD

uglavnom odusto sam od gladanja ove serije zasad, mozda nastavim ako nebu i strike 3, nije da je ovo baseball ali ko ima vremena za gubit
serija je bas dobra,pogotovo sto kad se zavrsi 1. sezona ne mora da se iscekuje godinu dana nova,
jer ce u 2. sezoni biti skroz nova prica i glumacka postava
Odgledao sam pre neki dan i još uvek sam pod utiskom. Sve je odlično, scenario, muzika, gluma... Pravo remek-delo. Ko nije gledao, obavezno da pogleda. Smile
Ovo ne mogu da prestanem da slušam Big Grin


Da, sjajna je serija. Bred Pit je potvrdjen za drugu sezonu, videcemo ko ce mu partner biti.
Brad Pitt? hmm..mislim da bi mu uloga dobro pristajala... Smile
Odlgedao i ekstra je, čista desetka. Dobri glumci, lik Rasta. Najjača mi bila 4.epizoda kada beži iz onog geta. Jedino mi se nije svidela zadnja epizoda jer su je mnogo zbrzali, ali sve ostalo je ok.
Pages: 1 2 3 4 5 6