AnimeOverdose Forum

Full Version: Kaiji Ultimate Survivor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Nadam se da ce adaptirati i ostatak mange.
budući da je manga podeljena na pet delova, a da su samo prva dva adaptirana, a četiti završena (novi deo je trenutno aktuelan)

ono i ja bih najviše voleo da odrade ovo što je završeno, ali sada pitanje je kako je drugi deo prošao. mda muka mi je kda ona glupost o košarci se samo štancuje, a ovo što zaista valja je nepoznanica
^Da ne pricamo tek o gomile loli mahou shoujo i ostalih sezonskih budalastina koje dobiju i po 4 sezone, a ovakvi naslovi koji vrede jedva dobiju dve. Bio sam sokiran kada sam video da je Ippo posle sto godina dobio trecu sezonu, a materijala za maratonca :/
Odgledao sam prvu sezonu. Nisam očekivao da će biti ovoliko dobar, mislio sam da će biti nešto kao Yugioh, ali sam se gadno prevario. XD
Napet od početka pa do kraja. Omiljeni deo mi je bio na brodu, tu se videlo ko je lukav a ko pametan. Animacija mi nije smetala, je l' za ovakav naslov nije ni bila bitna.
Drugu sezonu ću odgledati čim Poltergeist prevede, jer se ne sećam kad sam se ovoliko smejao uz nečije prevode XD

Nema šta, ocena 10/10
Eto dok čekaš drugu sezonu overi One outs ( slična tematika, isti studio, isti režiser, isti glavni glasovni glumac itd). Imaš i prevode na AO.
Hvala, stavio sam da se skida. Valjda me neće smoriti pošto ima veze sa bejzbolom.
Neće, veruj mi Smile
Nisi komentirao naratora!! Kakav ti je on XD
Odličan, uvek lepo objasni ono što Kaiđi misli.
Ali najviše sam voleo kad se čuju oni glasovi i kad se pojave ona slova XD
[spoiler][Image: Untitled?async&rand=0.9788193579297513][/spoiler]
Pa narator je najbolji dio serije. Da nema njega, komotno bi mogao dati par ocjena manje, XD.

Šalim se naravno, ali stvarno, narator prva liga!
Pages: 1 2 3 4 5