AnimeOverdose Forum

Full Version: Pupa [završeno]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: pupa-1.png]

Tip: tv serija
Status: Trenutno se prikazuje (9. januar 2014-)
Godina: 2014
Broj epizoda: 12
Žanr: Drama, Horror, Psihološki triler
Fansub grupa: [HorribleSubs]

Ova priča prati Ucucu i Jume Hasegavu, dečaka i njegovu mlađu sestru koji su potpuno sami na ovom svetu, bez porodice i bez ijednog prijatelja. Jednog
dana Jume vidi misterioznog leptira i njegovo telo pretrpi čudnu metamorfozu - pretvori se u stvorenje koje jede ljude. Ucucu pokušava da pronađe način da spasi svoju sestru.
Citao sam malo mangu ali se slabo secam, tako da verovatno i nije neka, ali na anime cu morati da bacim pogled, samo ne uskoro posto mi je zaista tragedija preko glave.
5min po epizodi, hteo sam da gledam ovako, ali sačekaću naš prevod (a i onako ovo mi nije prioritet trenutno)
5min po epizodi? Pa na sta ce ovo da lici onda? Nisam planirao ovo da gledam, ali ako je bas 5 min po epizodi, onda cu i ja da bacim pogled kada bude prevod.
Iskreno..Priča je malo bolesna.. Pogledajte opširnije na Vikpediji. Surprised
Trebalo im je nekoliko meseci da pronadju kanal koji je voljan da prikazuje seriju. Zbog sadržaja Smile
Jedna opaska, direktno iz opisa koji su preveo/napisao. Zašto su sva imena transkribovana, a "Utsutsu" je ostavljeno? Treba Ucucu po zvaničnoj transkripciji na srpski.
(2014-01-10, 11:10)Knez Milos Wrote: [ -> ]5min po epizodi? Pa na sta ce ovo da lici onda? Nisam planirao ovo da gledam, ali ako je bas 5 min po epizodi, onda cu i ja da bacim pogled kada bude prevod.

Prilicno je losa prva epizoda bila. Jedni kukaju kako je Deen unistio mangu, drugi pricaju kako je panel to panel adaptacija haha. Realno, Pupa se gleda for the lulz, zato sto bi mozda usao u so-bad-its-good teritoriju.

PV
http://www.youtube.com/watch?v=0CQmcFWxM6I
Mislim da je PV dovoljan da vidis koliko je smece u pitanju haha.
Ispravićemo.
Volim psihološke trilere..Ali ovo mi se čini glupoo.. (iskreno)
Pages: 1 2