AnimeOverdose Forum

Full Version: AnimeSRBIJA
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pozdrav i poštovanje svim članovima foruma želeo bih da se predstavim svima vama...
Veliki fan Anime i posto sam napravio blog i porucio domen zeleo bih da vam predstavim moj blog gde mozete gledati neke anime koje sam ja gledao i koje su se meni svidele Smile

Zeleo bih da postanem prijatelj sa Anime*Overdose jer su mi prijatelji pokazali gde skidaju prevode u .ass formatu. Meni se mnogo svidja kada su neki tekstovi na pravoj poziciji i takodje neki COOL font za odredjene Anime serijale.

Ako neko zna da ubacuje SUB na snimak, upload na neki hosting i ima prevode moze poslati da ga ubacimo na Portal Smile

Poštovanje AnimeSRBIJA

P.S. Neka me neko od Administratora sajta kontaktira na @email ili Private mSg, Hvala
Pozzz i dobrodosao. Smile

Odmah da ti napomenem da blogspot ne dozvoljava nikakve video fajlove tipa filmovi,serije,anime ili bilo sta sto se krsi sa njihovim pravilnikom tako da ce vrlo brzo da ti obrisu blog ( cim pocnes da dobijas posete ) tako da bolje odmah predji na nesto pouzdanije. Smile
Pozdrav, i odmah da kazem, ne bih da zvucim nadmeno ili naduveno, ali ako tebi treba nesto od nas, valjda je logicno da ti kontaktiras nas a ne obrnuto?
Mi smo uvek otvoreni za prijateljstva i slicno, sve dok neko ne krene da zabada prevode od nas bez da naglasi da ih je skinuo odavde, sto zbog samog sajta sto zbog ljudi koji su te prevode radili ciji rad mi na neki nacin promovisemo (mozda ne bas najbolje ali boze moj XD) Smile

Tako da, PM je ispod posta, slobodno se javi, i zamolicu te da ne reklamiras previse svoj blog po forumu, takve stvari uglavnom ne praktikujemo, dovoljno je sto imas adresu u sigu, nema potrebe az pravljenjem posebne teme ili tako nesto, sto ljudi imaju obicaj da rade Wink

Uzivaj.
Dobrodosao Smile
Dobrodosao Smile