AnimeOverdose Forum

Full Version: Gin no Saji 2 (Silver Spoon 2) [završeno]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: rszf2f634daf19f0d3d53ac7.jpg]


Tip: tv serija
Status: Trenutno se prikazuje (9. januar 2014-)
Godina: 2014
Broj epizoda: 11
Žanr: slice of life, komedija
Fansub grupa: [HorribleSubs]

Dečak Hačiken Jugo žudi da živi daleko od svoje porodice. Zato upisuje srednju poljoprivrednu školu, gde učenici žive u domu. Smatra da usled svog talenta za učenje nikakav problem ga ne može sputati koju god školu da pohađa. Ali saznaje da nije tako. Iako je odrastao kao gradsko dete bez obaveza primoran je da otrkije sve ne tako prijatne tajne vezane za poljoprivredu. Uživajte u priči Hačikena, koji pokušava da drži korak sa svojim prijateljima, naslednicima porodičnih farmi koji su već naviknuti na težak život farmera.
Nadao sam se ovome Big Grin
Gledam cim pocnu da izlaze prevodi.
Thumbs up! Isto kao i Knez, also kada sve izadje, gledam sve ponovo jovo nanovo gledam sa svojom ekipom i ofc vasim prevodima Big Grin
Pogledao prvu, sve je super, samo sam primetio da na dva mesta fali prevod.

14:17 - linija 245 - izgleda da je namestena da traje 00:00:03 pa se ni ne pojavi na ekranu.
07:11 - linija 117 - isto se ne pojavi na ekranu uopste (00:00:02 trajanje)
Popravio, poslao sam popravljen prevod pa zameni na sajtu.
Nema, ovaj Knez kao Inkvizicija XD
Sam sebi napravih posao. Zamenjeno. XD
Ok, primetih dve greske u sedmoj. Gde kaze "Da trazi bozansku pomoc" treba trazim (kaze lik sam za sebe), a onaj neki Lohara sto se zove je Iohara; japanci nemaju L, a mora da je neko pomesao veliko I sa malim l Toungue
Ispravicemo XD
Gin no Saji prva sezona je dobra, drugu cu uskoro da odgledam Big Grin Inace je dobar ovako za opustanje
Pages: 1 2