AnimeOverdose Forum

Full Version: Pozdrav svima!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

uliks80

Ajde i ja da se prestavim ,dolazim iz KG(Kragujevac) ime mi je Bojan veliki sam fan igrica odatle i moja ljubav preva svim zarnovima crtaca anime manga hetani i ostalo ,secam se jos kao klinac kad sam igro cuveni Fenix jedna od igrica koja je obelezila 80,sta reci jos o sebi ..... a da riba mi misli da nikad necu odrasti posto i dalje igram igrice i gledam crtane filmove i ako mi je 33g. Smile pozdrav svima i nadam se lepom druzenju ovde .
Welcome! Smile
I ja se nadam da ce mo se lepo slagati Big Grin
Nisi jedini kome devojka visi nad glavom zbog igrica i anime-a, samo sto je kod mene bivsa Smile
Kakve igrice i anime volis?
moja zena zamrzela japance, umesto da ih zavoli Smile
Dobro dosao Big Grin

uliks80

(2013-11-11, 12:36)pera94 Wrote: [ -> ]Nisi jedini kome devojka visi nad glavom zbog igrica i anime-a, samo sto je kod mene bivsa Smile
Kakve igrice i anime volis?

Manga mi je omiljena mada kao sto rekoh gledam sve i svasta volim akciju i mnogo krvi Smile od igrica trenutno igram wow vec 8god sa prekidima naravno i d3 mada sam nesto sada utanjio sa igrom posto iskreno nemam nesto vremena.