AnimeOverdose Forum

Full Version: Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: myfz.jpg]

Tip serije: TV
Broj epizoda: 25
Žanr: Šonen, Sport, Boks, Akcija, Komedija
Studio: Madhouse
Godina: 2013-2014.
Engleski prevod by: HorribleSubs (720p)

Treća sezona serije o bokseru u usponu, Makunoći Ipou, koja se nastavlja na dešavanja iz New Challenger-a.
E to sam cekao Big Grin Thumbs up!
Napokon pocela treca sezona Big Grin Prva epizoda bila malo zbrzana, no dobro, borba koju ja hocu da vidim je [spoiler] Ippo vs Sawamura Ryuuhei [/spoiler]
iskreno odlična je to borba, ali više bih voleo da vidim

[spoiler]Masiba vs Sawamura[/spoiler]

+ biće priča iz Kamogawine prošlosti, mda to je trebaloda ide odmah posle Takamurine borbe i pišijade oko njegove biste.
Jedva čekam prevode, sve što do sada ima od Ippa sam gledao sa tvojim prevodima Big Grin
sa prevodima ću gledati uskoro kda rešim da odgledam sve iznova, sada ne mogu da čekam
(2013-10-12, 15:19)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]iskreno odlična je to borba, ali više bih voleo da vidim

[spoiler]Masiba vs Sawamura[/spoiler]

+ biće priča iz Kamogawine prošlosti, mda to je trebaloda ide odmah posle Takamurine borbe i pišijade oko njegove biste.


Ta borba nece da bude u skorije vreme, na zalost..Mada cemo da vidimo Takamurinu borbu za drugu titulu. Ovde su dosta skratili pricu, pogotovo ovo sa borbom protiv Shimabukura. Iskreno se nadam da ce nakon ovoga da ubace pricu iz Kamogawine proslosti, tu pricu stvarno hocu da vidim. Isto, iako je prethodni Kamogawin seiyuu umro, ovaj odradjuje prilicno dobar posao. Razlika se primeti, ali glas i dalje ima isti "udarac" na pricu kao i glas prethodnog seiyu-a. Stvarno se radujem ovoj sezoni...