AnimeOverdose Forum

Full Version: Internet bandwidth monitoring
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Imam više kompova koji koriste net sa istog rutera, pa mi treba neki program da pratim koliko i kad se koristi net. Ima li neko neku preporuku?? Treba mi nešto jednostavno samo za to.
Nesto bas takvo ne postoji, osim ako nema neko hardversko resenje. Internet ces moci mjeriti ako svi npr uzimaju net direkt sa tvog racunara.

Ali pogledaj u podesavanjima rutera, mozda ima nesto za mjerenje. U najgoru ruku, uvijek mozes vidjeti ko je koliko paketa prenjeo preko tog rutera. Smile
OK za sada koristim speed test Smile nije baš praktično rešenje, ali služi. Nisam našao neko hardversko rešenje, ali pogledaću malo da se raspitam.
probaj bandwidth controller ili net peeker, ne mogu da se setim sta sam ja sa tim uradio na kraju, probao sam al sam nesto batalio, posto sam valjda dobio brzi net pa mi posle nije bilo vazno jer burazer i tako ne skida nista Smile
@Dream Omen
Koliko sam ja tebe shvatio ti hoces da pratis SVE osobe koje koriste net sa nekog rutera.

Ako hoces samo da pratis SAMO SEBE onda imas resenje BitMeter II - http://codebox.org.uk/downloads/bitmeter2, radi svoj posao savrseno. Smile
Dobro si me razumeo, mislio sam na sve koji koriste net sa mog rutera.