AnimeOverdose Forum

Full Version: Hello!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zdravo narode. Red je da se i ja predstavim.
Ime mi je Milos i rodjen sam davne 1980. godine. Sa anime kulturom sam se upoznao kao i svi moji vrsnjaci a i malo mladje generacije preko 3K RTB i novosadskog Dnevnika koji je sinhronizovao prvih 13 epizoda Robotecha (Macross saga). [Macross i dan danas omiljena serija. Izgleda da prva ljubav zaborava nema Smile ].
Tada smo svi zeljno iscekivali vikend kada je u 10h ujutru isao Voltron, a odmah za njim Sablja i Zvezdani serifi. Naravno tu su bili i neizbezni Transformersi. A i filmovi Akira Kurosave. Tada je RTB jos uvek imao da ponudi kvalitetne filmove i emisije.Smile
Kasnije dolaze rat i sankcije, tako da se anime -u vracam 1997 sa Princezom Mononoke, a propusteno se do danas nadoknadjuje preko Akire, GiTS, Gundama, Cowboy Bebopa, Neon Genesis Evangeliona, Berserka, Vampire Hunter D, Devil May Cry, Wolf's Rain, Claymore -a i ostalih naslova od 80ih do najnovijijh.
'Brodosao Big Grin
Imaš stvarno dobar ukus Smile GITS mi je omiljeni anime. Macross, Wolf's Rain, Claymore su mi jedni od boljih Smile

Dobrodošao i od mene Smile
Welcome Smile
da, a GiTS je igrom slučaja reverse harem

no, pozdrav i lepo je videti nekoga sa 30+ da se još zanima za anime
Welcome Smile
(2013-09-04, 11:08)Roronoa Zoro Wrote: [ -> ]da, a GiTS je igrom slučaja reverse harem

no, pozdrav i lepo je videti nekoga sa 30+ da se još zanima za anime

Blade Runner=GiTS
Blade Runner je film koji obozavam, mislim da je savrsen, a to isto mislim i za GiTS. Sto je jedan u filmoskoj kulturi, drugi je u anime.

Veliki sam ljubitelj Japana uopste, tako da se podrazumeva da se zanimam za anime cak i u ovim godinama.Smile
Welcome Big Grin
Imaš super ukus XD
Dobrodošao Smile