AnimeOverdose Forum

Full Version: Subtitle Overdose
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kao sto pise gore
Opet gomila, gomila, gomila, vidi se da ljudi nisu nigde otputovali i da su na odmoru - kao Toungue

Titlovi:
Ayakashi - Japanese Classic Horror - eps. 01-11 - Pegla JK
Deadman Wonderland - ep. 04 - Vele
Dragon Ball Z - eps. 195-203 - Piccolo
Gin no saji - ep. 05 - YuSpawn & Happy
Gintama - ep. 62-66 - Sai
Naruto S. - ep. 324 - Anubisbuca
One Piece - eps. 264-278 - Eleran
Outlaw Star - ep. 10 - Ivan Petković
Shingeki no Kyojin - ep. 18 - Ryukenden
Toradora! - ep. 11 (hr) - TanukiSubs
Uchuu Senkan Yamato 2199 - ep. 10 - YuSpawn & Happy
[Image: ayakashi_jch.jpg] [Image: deadman_wonderland.jpg] [Image: dbz.jpg] [Image: gin_no_saji.jpg] [Image: gintama.jpg] [Image: shippuuden.jpg] [Image: onepiece.jpg] [Image: outlaw_star.jpg] [Image: shingeki_no_kyojin.jpg] [Image: toradora.jpg] [Image: yamato-2199.jpg]

postoji prilicna mogucnost da sam nesto omasio (kao i obicno) pa ako nesto primetite ne libite se da spomenete Smile
Svaka cast svima Big Grin

Eleran se opet potrudio, ali se nisam obradovao jer mi je vec poslao te prevode XD

Vidim i Pegla i piccolo su se potrudili Big Grin

Svaka cast!
@ Knight of Serbia: Kad imas VIP ložu Big Grin
overdose it is.

mnogo mi milo kda vidim sav ovaj šareniš
Opa, ceo Ayakashi odjednom? Sta sledece da ocekujemo? Big Grin
Meni drago sto je Sai nastavila sa Gintamom Anime
Nisam odavno bio u prvom postu ovakvih thread-a, potrudiću se da nastavim i dalje sa ovim DMWL, moram ovo da završim, započeo sam pre godinu dana. XD Imam jedan lep projekat koji bih voleo da započnem, ali ništa dok se ovo ne završi.

Svaka čast ostalim prevodiocima, zaista u poslednje vreme svakog petka padne masu prevoda. Spamujemo Peglu sa prevodima non-stop. Jbg Pegla brate, drži se. XD
@Vele: Pegla overdose XD
Sad kad ste svi krenuli da spamujete sa "overdose"...
Tek mi je sad postalo jasno zašto imamo pilule na naslovnoj strani :O

#enlightment
Sarene pilule za lilule sto bi rekao Baja-Ga Smile

Nemam pojma, najgore od svega je sto nisam razmislio sta cu sledece, mislim da bih mogao da nastavim sa dragim mi Slejerima Anime a uporedo da odradim i Mononoke seriju kao sto sam najavio onomad kad sam poceo Mononoke mangu koja je radjena po Bakeneko arcu iz Ayakashija Big Grin