AnimeOverdose Forum

Full Version: Ponovo radi bisokop? :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
...o da Smile
Kao sto manje-vise znate, imali smo kojekakvih poteskoca sa turbulencijama na ovom letu, ali posada leta AO Airways je otklonila problem, koliko je to bilo moguce brzo Smile
ako ima jos poneka greskica, spomenite, ali kapirajte da ce se sve vratiti na svoje mesto do kraja nedelje Wink
Ostao sam duzan vest od prosle nedelje iako sam titlove okacio al nisam stigao da najavim, a ni vi da ih skinete za sebe, zato evo stize Wink

Titlovi:
Broken blade - mov. 01 - Happy & YuSpawn
Danshi Koukousei no Nichijou - ep. 01 - TanukiSubs
Kyoushoku Soukou Guyver 2 - eps. 03-06 - Happy & YuSpawn
One Piece - eps. 205-210 - Eleran
Steins;gate - eps. 17-24 - Raph95
Toradora! - ep. 06 (hr) - TanukiSubs
[Image: broken_blade.jpg] [Image: dknn.jpg] [Image: ks_guyver_2.jpg] [Image: onepiece.jpg] [Image: steins_gate.jpg] [Image: toradora.jpg]

Manga:
Visitors (one shot) - Raph95
[Image: visitors.jpg]

Fansub:
D.Gray-Man - eps. 41-50
[Image: dgrayman.jpg]
Jeeeee Broken blade 1 taman skidam film...odlično XD XD good job, good job Smile
Jej za steins gate, sad mogu da pocnem da ga gledam.
Evo za Rapha:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m30ic3...o1_500.gif

Raphe rasplaka nam Kneza Big Grin

Jej za sve prevode, a pogotovo za Stajna i Break Blade Anime Gajvera nisam gledao, tako da taman imam sada povoda Smile
mora da je zbog opera cache-a, ali meni je tek sada proradio forum i sajt, a poruke od juče

no dobro, bitno da je AO up and runnung again
Na download stranici si napisao Visistors, pijanduro.

Jej za mene XD
^ Raphe svaka cast za SG, hoces li slati jos epizoda Vilinog repa posto vidim da si ih dosta preveo. Also svaka cast svim prevodiocima.
Kad instaliram Milošev DupeĆirilator na tabletu, lektorisaću epizode opdatle (izvalim se lepo u krevet ko čovek, da ne krivim kičmu za računarom), pa će biti valjda nešto. U suprotnom ću da nađem neku zamlatu da odradi to umesto mene ili ću da ih pošaljem kakve-takve pa jednog lepog dan neko (možda i ja) bude ispravio mali milion grešaka i par neprevedih linija za koju nisam imao inspirejšn.
Svaka čast za prevode
Počeo sam da gledam Steins;Gate i samo da kažem prevod od druge epizode je na download linku za treću i obrnuto
(2013-06-19, 10:33)Raph95 Wrote: [ -> ]Na download stranici si napisao Visistors, pijanduro.

sredjeno Smile

a ovo za epizode cu da nastelujem za koji minut Smile

jbg, izgubio sam pola zivaca dok sam pokusavao da okacim te prevode jer mi je svaki put izbacivao error, pa posle deset stiskanja F5 pojavi se ponovo pa moram opet sve da unosim ispocetka, jer nije pamtio opodatke koje sam unosio pa da samo idem na BACK i promenim par cifara XD
javljajte sve greske na koje naidjete XD

P.S. prosto ne verujem da niko nije primetio da sam napisao bisokop umesto bioskop Toungue
Pages: 1 2