AnimeOverdose Forum

Full Version: Hey, ho - how about no?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Realno... nemam pojma XD
Gomila i danas Wink

Titlovi:
D.Gray-Man - eps. 98-100 - Pegla JK
Gintama - ep. 52 - Sai
Guyver - ep. 06 - Happy & YuSpawn
Naruto S. movie 6 - Road to ninja - Anubisbuca
Naruto S. eps. 312-314 - Anubisbuca
One piece - eps. 194-204 - Eleran
Ozuma - eps. 01-06 - BG-Anime team
Toradora! eps. - 04-05 (hr) - TanukiSubs
[Image: dgrayman.jpg] [Image: gintama.jpg] [Image: ks_guyver_1.jpg] [Image: shippuuden.jpg] [Image: onepiece.jpg] [Image: ozuma.jpg] [Image: toradora.jpg]

Manga:
Love junkies - t01 p02-05 - Goku & Pegla JK
[Image: love_junkies.jpg]

P.S. zaboravih da dodam prosli put da sam okacio do kraja Slayers Next fansub Smile
Takodje, ponovo sam okacio dosadasnjih 20 epizoda DGM fansuba u kojima su sada dodati i SRT titlovi pored postojecih ASS, zbog toga sto neki ljudi gledaju sa TVa i ne cita im ASS titlove, tako da ce i ubuduce biti oba Wink
Svaka čast svima, posebno Eleranu i Anubisbuci, vi ste stvarno istrajni. Big Grin
Svaka cast Pegla jos malo i gotovo Smile, naravno i Anubisbuca Big Grin

Eleran punom parom prevodi Smile
Moram u ovom sveČarskom trenutku da se zahvalim Knezu Milošu za program koji je odradio... jer da toga nije bilo, ne bi bilo ni mojih prevoda...
Sve više radim na programu koji je napravio za andorid. Hvala! Big Grin
Opa nastavlja se Love Junkies XD super...
Konacno zavrsio Skaypie, Jos dve i gotov G-8 Navaron arc i hello Ring Long Island, Foxy silver i ekipa, ima da odlepim dok ne prevedem njih, zbog onog komentatora koji garant nabija redove za prevodjenje, ali ne odustaje se, kuku meni, ovaj moj zalet je i dalje tu, nema pauze bar do epizode 300! XD
(2013-05-30, 11:02)vortodox Wrote: [ -> ]Moram u ovom sveČarskom trenutku da se zahvalim Knezu Milošu za program koji je odradio... jer da toga nije bilo, ne bi bilo ni mojih prevoda...
Sve više radim na programu koji je napravio za andorid. Hvala! Big Grin

Nema na cemu i hvala na marketingu^ i sto si morao da trpis debagovanje aplikacije XD
Upisacu te u nekoj buducoj verziji aplikacije kao Pocasnog Korisnika Br. 1 XD
Znaci radi ti sada sve ok?
(2013-05-30, 18:39)Eleran Wrote: [ -> ]Konacno zavrsio Skaypie, Jos dve i gotov G-8 Navaron arc i hello Ring Long Island, Foxy silver i ekipa, ima da odlepim dok ne prevedem njih, zbog onog komentatora koji garant nabija redove za prevodjenje, ali ne odustaje se, kuku meni, ovaj moj zalet je i dalje tu, nema pauze bar do epizode 300! XD

prevoditi ćeš i filere? Mislio sam da ćeš te dijelove preskočiti. Smile
Ti fileri su najbolji fileri, čak bolji od pravih epizoda. Onaj dio kad slete u Marinsku bazu ima više humora nego bilo koji drugi dio.
@John Constantine: Filere preskacem, ali sam u najavi projekta rekao da cu za ova dva naparaviti izuzetak, jer kao sto Sajber kaze, odlicni su Smile Doduse G-8 tesko da sam mogao da zaobidjem zbog nacina na koji se nadovezao sa Skaypie, ali eto recimo preskacem onaj filer kada im onaj klinac ukrade secanja sto traje jedno 4-5 epizoda posle Davy Back-a...
Pages: 1 2