AnimeOverdose Forum

Full Version: Eh, taj Internet :/
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
...Sta reci...
Ovog puta nisam kriv za kasnjenje, iako sam bio kuci nije mi sljakao net kako treba, neke sajtove sam mogao da otvaram neken isam, i naravno da je medju one koje nisam upao AO, jahu mejl i slicno XD
I igrom slucaja mi je danas proradio i eto titlova Wink

Titlovi:
Naruto S. - ep. 310 - Anubisbuca
One Piece - eps. 155-157 (fix), 158-172 - Eleran & Yoshimitsu
Shingeki no Kyojin - ep. 01 - Simpatičan Mladić
[Image: shippuuden.jpg] [Image: onepiece.jpg] [Image: shingeki_no_kyojin.jpg]

A ovog puta imamo i neke novosti, osposobili smo opciju RSS feed, odnosno, odete na stranicu za DL titlova serija koje su vam drage i cije titlove iscekujete kao deca svoje rodjendane i lepo kliknete na ikonicu RSS i idete na subrscribe, i kad dodje do promena sa titlovima za te naslove, vama stigne obavestenje i ne morate vise da otvarate teme sa pitanjima "kad ce Naruto", "kad ce Bleach" Smile
Videcemo jos kako se ponasa RSS feed, javite ako nesto ne sljakenzi da to sredjujemo Wink
Malo je falilo da odgledam danas prvu epizodu Shingeki no Kyojin. Hvala Bogu što sam bio strpljiv da sačekam prevod Big Grin
Svaka čast
ma trebalo je to da bude jos prosle nedelje, ali je Simpa zaboravio da prikaci titl, poslao je samo naziv epizode Toungue
^E a kad ce Bleach? XDD
^Pazi da pegla ne uradi BANkai XD, salu na stranu svaka cast za prevode Big Grin
U strava, attack on titans cu moci odmah da gledam sa drustvom Smile Bice ovo prvi anime da ne gledam sa njima po drugi put, nice Anime

@Pegla: Mala samo ispravka, Yoshimitsu ucestvuje do 169, 170 pa nadalje je moja malenkost prevodila i tako ce biti i ubuduce Smile Dakle 170 pa nadalje me only Wink
svaka cast za Shingeki no kyojin nadam se da ce da se odrzi do kraja XD
Da li neko moze da prevede gundam 00 ili gundam unicorn..jel zaista vredi
Opet sam zaboravio da doradim onaj Štajns;Gejt XD
I treba da pošaljem FT opet, da ne zaboravim Toungue

I kam gi mange mori?!
@Raph95

da li ima naš prevod za Štajns;Gejt? ovako zvuči blago rečeno smešno* ono bolje da ostane u originalu, ako nema adekvatnog prevoda

*(bez namere da vređam, bez sarkazma itd)
Pages: 1 2 3