AnimeOverdose Forum

Full Version: Attack on Titan
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Ma ja mislim da će oni u tom podrumu, ako ikad dođu do njega, pronaći nešto potpuno nebitno i da će shvatiti da su sve prošli bez razloga XD Samo ne znam zašto Eren toliko vjeruje da se u tom podrumu nalaze neka rješenja kad i sam nema pojma što je dolje.

Inače, jedan video.



Šta ti je reć reklama za auto Big Grin
@Eleran tko god je titan ima neke veze sa tim podrumom. Ako cemo po kljucu, koji mi nak izgleda malo sminki..ocekujem neki sminki kovceg sa sminki sadrzajem Big Grin
Mislim da Anni vise zna, mozda cak i sta je u podrumu..a sto ce Eren naknadno saznati Big Grin
Koliko i sta ocekujemo...velike su sanse da cemo se razocarati XD

@Emily...bas si pogodila reklamu na temu XD
btw..ima mi ujko forrestera..jako auto stvarno.. XD
Ako u onom podrumu nema ništa, i ako je sve što se desilo bilo glupost, prestajem da pratim mangu i anime. Mali spoiler, ali sada u mangi se dešava nešto što još neznam o čemu je reč, skoro kao da pratimo filler. Pretpostavljam o čemu je reč, ali bi voleo da se malo više objasni. Jer već dva ili tri meseca, pratimo te nove likove, koji još uvek nemaju veze sa poznatim likovima.
^Cek, o cemu ti pricas? Najnoviji chapteri posle one "akcije" se fokusiraju na ove likove sa pocetka plus Levi i Hange. Isti likovi koje pratis od pocetka.
Onda je to bilo nešto drugo. Skoro sam čitao nešto u vezi te mange što nema veze sa ovim dešavanjima. Izgleda da je enki spin off. Tamo gde sam čitao nije rečeno šta je u pitanju.
E, ae manite mangu ovde, samo mi jos treba da procitam neki spoiler Toungue
Kad smo kod mange, jel možda mangaka negdje rekao kada će okvirno završiti mangu?

@Mau, odlično. Sada znam kome se obratiti u slučaju da titani napadnu Big Grin
Meni je Attack on Titan omiljeni anime..
(2014-01-26, 14:58)emily Wrote: [ -> ]Kad smo kod mange, jel možda mangaka negdje rekao kada će okvirno završiti mangu?

@Mau, odlično. Sada znam kome se obratiti u slučaju da titani napadnu Big Grin

Secam se da je nesto spomenuo kako ce se za 10vol zavrsiti. Nisam samo siguran da li je mislio da ce manga imati jos 20vol ili 20vol ukupno. Al jbg, popularnost ce najverovatnije uticati na tome, tako da ce ici dok ne kvalitet ne dodirne dno pa bude primoran da zavrsi haha.
@ZetaZaku: Klasika danasnje manga/anime industrije Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35